ارین بنکس، بدنساز، تمرینات کمر را 7 هفته پس از نمایشگاه دبی پرو 2024 به پایان می رساند – فیتنس ولت

استعدادهای جسمانی مردان ارین بنکس او امسال پس از شکست در آخرین مسابقه مستر المپیا برای رستگاری بیرون آمد. در ویدیوی اخیر یوتیوب، بنکس برای آماده شدن برای دبی پرو 2024 که در 28 ژوئیه نزدیک می شود، تمرین شدید پشت را انجام داد.

ارین بنکس، یک ستاره در حال رشد در رده هیکل مردانه، با ضخامت پشت شجاع خود طرفداران را بر روی صحنه شگفت زده کرد. در سال 2022، بنکس با کسب نه تنها قهرمانی آرنولد کلاسیک در سال 2022، بلکه عنوان قهرمانی المپیا فیزیک مردان را نیز در دنیای بدنسازی جای داد. قد و قامت چشمگیر و فرم مشخص او در پیروزی ناراحت کننده براندون هندریکسون قهرمان سه دوره قبلی نقش داشت.

بردهای پیاپی او در سال 2022 ارین بنکس را به عنوان اولین رقیب فیزیک بدنی مردانه تثبیت کرد که عناوین آرنولد کلاسیک و المپیا را در همان سال به دست آورد. بنکس که مصمم بود به این روند ادامه دهد، در آرنولد کلاسیک 2023 روی صحنه رفت، جایی که جدایی عضلات برتر او منجر به دفاع موفقی از عنوان شد.

متأسفانه روند پیروزی های او به زودی به پایان می رسد. درست قبل از مسابقات مستر المپیا، بنکس ریسک بزرگی را در Legion Sports Fest Pro در سال 2023 پذیرفت، جایی که در نهایت به کیرون هولدن باخت. در حالی که او می توانست آنجا بنشیند و منتظر باشد تا در المپیا 2023 برای دفاع از عنوان خود شرکت کند، بنکس روی خودش شرط بندی کرد و این کار به نتیجه نرسید.

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را سطح کنید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. روزانه الهام بگیرید، تمرین‌های حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی، و حمایتی را که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. اشتراک رایگان!

لطفا صبر کنید…

ارین بنکس 7 هفته قبل از نمایشگاه حرفه ای دبی 2024 یک تمرین “دیوانه ای” برای کمر انجام می دهد

حرکت او پس از باختش در Legion Sports Fest Pro به شدت تحت تاثیر قرار گرفت، که منجر به شکست او در دفاع از عنوان خود در مسابقات Mr. المپیا در عوض، رایان تری در رده رقابت های داغ طلا گرفت و پس از آن براندون هندریکسون قهرمان سابق، بنکس را در جایگاه سوم قرار داد.

در حالی که ارین بنکس در این فصل بدنسازی نسبتاً ساکت بوده است، او اخیراً به یوتیوب رفت و در آنجا به اشتراک گذاشت که هفت هفته تا رقابت در نمایشگاه پرو دبی 2024 باقی مانده است.

“هفت هفته گذشت… لعنتی! هفت هفته دیگر، برادر دبی، به زودی من را خواهید دید. شاید چهار هفته دیگر در دبی باشم. بله، چهار هفته دیگر، ما این کار را انجام خواهیم داد. ما امروز برگشتیم، ما آن را نابود خواهیم کرد.

برای آماده شدن برای صحنه، ارین بنکس یک بعدازظهر تمرین بسیار شدیدی انجام داد. آن را در زیر بررسی کنید!

بازگشت به تمرین روز بانک

  1. کشش یک دست
  2. ردیف های T-Bar
  3. دستگاه ردیف پایین
  4. پشت گردن پوشیده شده
  5. کشش مستقیم بازو و کشیدن صورت – سوپرست

کشش یک دست

برای شروع تمرین، ارین بنکس با کشیدن یک دست شروع می کند و روی زمین می نشیند تا دامنه حرکتی خود را افزایش دهد.

“چگونه این تغییر را انجام می‌دهم این است که من واقعاً روی زمین نشسته‌ام زیرا دست‌های بلندی دارم، بنابراین اگر اینجا بنشینم، دامنه حرکت بسیار کوتاه خواهد بود.”

“کاری که ما انجام خواهیم داد این است که روی زمین بنشینیم، مطمئن شویم که تا آخر راه را می رویم. دامنه کامل حرکت. این تمرین سنگینی نیست. ما آن را روی 85 قرار می دهیم.”

ردیف های T-bar

در این حرکت بعدی، ارین بنکس تاکید می کند که قرار دادن دست بسیار مهم است.

بنکس می‌گوید: «شش را برای شش انجام می‌دهیم. «این کمربند را برای بالشتک می‌بندم.» همه درباره بزرگ‌تر کردن پشت، بلند کردن آن، نحوه پهن کردن آن، نحوه انجام آن صحبت می‌کنند، اما من همچنین صحبت می‌کنم. خیلی از بچه ها را ببینید، موقعیت دست خیلی اشتباه است.»

او می‌گوید: اگر می‌خواهید کمری پهن‌تر داشته باشید، قرار دادن دست‌تان در تمرینات باید بازتر باشد. با این حال، اگر می خواهید قسمت میانی پشت را کار کنید، دستان شما باید به اندازه عرض شانه باز باشند.

«می‌خواهی دستت را بگذار، دوباره، اگر من یک پشت پهن‌تر می‌خواهم، جایی که فکر می‌کنی می‌روم، باز. اگر بخواهم روی وسط پشت کار کنم، تقریباً عرض شانه‌ها را باز می‌کنم. “

دستگاه ردیف پایین

پس از گذراندن مدتی دور از صحنه، بنکس مشتاقانه منتظر رقابت مجدد است.

“زمان رفتن فرا رسیده است. من کار زیادی انجام داده ام و سخت کار می کنم. سر به پایین. متمرکز. هیچ چیز واقعاً سر راه نیست. حتی اگر سر راه پرتاب شود، گرفته نمی شود یا بلند نمی شود و به آن چسبیده است. ما فقط به جلو بردن مرد ادامه می دهیم.”

پشت گردن پوشیده شده

برای کشش های پشت گردن، ارین بنکس بر روی تله های بالایی و قسمت بالایی پشت تمرکز می کند تا ظاهری کامل تر داشته باشد.

“پشت pulldown گردن. باز هم، آن تله های بالایی و قسمت بالایی پشت را هدف قرار می دهد. من هرگز روی آن جلو ننشسته ام، معمولا عقب می نشینم. ما خواهیم دید.”

کشش لت بازو مستقیم و کشیدن صورت

بنکس تمرین را با یک سوپرست تمام کرد قبل از اینکه به اشتراک بگذارد که قصد دارد یک ورزش سرد انجام دهد.

“سوپرست دوتایی، کشش صورت، کشش مستقیم بازوها. این چیزی است که ما در نهایت به آن خواهیم رسید.”

“ما الاغ‌های احمقانه‌مان را در سردی لعنتی قرار می‌دهیم. من برای آن آماده نیستم. هرگز نبودم. امروز آن را امتحان خواهیم کرد زیرا بدن بسیار دردناک است.” اضافه کردن بانک ها.

اگرچه ارین بنکس فصل نسبتاً آرامی را پشت سر گذاشته است، اما امسال توانسته توجه منفی را به خود جلب کند. چند ماه پیش، بنکس در حال ضبط ویدیویی از تمرین خود در باشگاه بود که شخصی جلوی دوربین رفت. بانک ها اظهارات گستاخانه و بی ادبانه ای کردند که توجه پلیس ورزشگاه را به خود جلب کرد که به نام جوی سوول نیز شناخته می شود. در نتیجه، ارین بنکس مسئولیت را بر عهده گرفت و از رفتار خود عذرخواهی کرد.

ارین بنکس سخت تر از همیشه تمرین می کند تا به مسابقات امسال مستر المپیا 2024 بازگردد. طرفداران نمی توانند منتظر بمانند تا پیشرفت هایی را که او در هنگام حضور در دبی پرو تنها در عرض هفت هفته انجام داده است، ببینند!

مربوط: تناسب اندام مردان، ارین بنکس، جرمی بوندیا را “بی ربط” خطاب می کند، بوئندیا پاسخ می دهد: “شما باید احترام قائل شوید”


منبع: https://fitnessvolt.com/erin-banks-back-workout-2024-dubai-pro/