“اندازه بزرگ با وزن کمتر” – تناسب اندام ولت

بله بچه ها، حتی آخر هفته ها، دواین “صخره” جانسون او را به ورزشگاه Iron Paradise تعقیب می کند. ستاره هالیوود از طریق صفحه اینستاگرام خود نگاهی اجمالی به روش جدید تمرین پا که برای کمک به درمان درد و آسیب های مفاصل استفاده می کند، ارائه کرد.

شما می توانید از هر کسی بپرسید، چه کودک باشد یا بزرگسال، و آنها متوجه خواهند شد که سنگ کیست. راک علاوه بر شهرت جهانی فوق‌العاده‌اش، به سرعت در میان افراد فعال در صنعت تناسب اندام مورد تحسین و تمجید قرار گرفت. با به اشتراک گذاشتن برنامه‌های تمرینی منظم و صبحانه‌های “عالی”، این هنرپیشه به دنبال هر مزیتی است که می‌تواند برای ساختن هیکل منحصر به فرد خود به دست آورد.

علیرغم داشتن یک برنامه فشرده، The Rock همچنان طرفداران خود را در لبه صندلی های خود نگه می دارد. او اخیراً برای بازی در نقش اسطوره UFC و MMA، مارک کر در یک فیلم جدید قرارداد امضا کرده است و طرفداران را از ظاهر جدید او شوکه کرده است (الان نگاه نکنید، اما او موهای پری دارد).

بازیگری می تواند سخت باشد، و راک این درس را پس از آسیب دیدگی آرنج به سختی آموخت. با وجود این چالش، تمرکز او از زنده کردن این شخصیت تغییر نکرد. از آنجایی که تناسب اندام نقش مهمی در زندگی جانسون ایفا می کند، او به صراحت در مورد اینکه چگونه برنامه تمرینی خود را در سن 52 سالگی برای جلوگیری از آسیب و درد تنظیم می کند صحبت کرد.

The Rock یک رویکرد جدید تمرین پا را برای جلوگیری از درد و آسیب مفاصل مورد بحث قرار می دهد

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

پست به اشتراک گذاشته شده توسط دواین جانسون (@therock)

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را سطح کنید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. روزانه الهام بگیرید، تمرین‌های حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی، و حمایتی را که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. اشتراک رایگان!

لطفا صبر کنید…

پس از سال‌ها رنج کشیدن از آسیب‌دیدگی، نماد کشتی می‌گوید که چسبیدن به اسکات تا پایان تمرین نتایج شگفت‌انگیزی داشته است:

“تمرین ساق پا در صبح روز شنبه در طول سال ها و برخورد با آسیب دیدگی، دریافته ام که بهترین و موثرترین حرکت اسکات را در پایان تمرین پایم زمانی که پاهایم در حال سوختن هستند و پر از خون و لاکتیک هستند، انجام دهم. اسید.

با وزن کمتر و سایز بیشتر، The Rock همچنان می‌تواند بدون خطر درد مفاصل، برای پیروزی‌ها تلاش کند، که او با توجه به اینکه از یک سری آسیب‌های حرفه‌ای در کشتی رنج می‌برد، از جمله چهار جراحی زانو، پارگی تاندون آشیل، و پارگی چهارقلو، ربایش، قدردانی می‌کند. اشک. دو دیسک پاره شده در قسمت پایین کمر و یک پارگی در دیواره شکم.

من می‌توانم با وزن کمتری بر روی کمرم حجیم شوم – و با درد مفاصل بسیار کمتر به دستاوردهای بزرگ‌تری برسم.

پس از چهار عمل جراحی زانو، آشیل پارگی، چهار پاره شده، عضله ادکتور پاره شده، دیسک کمر و دیواره شکم پاره شده – بدن من این رویکرد و استراتژی تمرینی را دوست دارد 😉💪🏾

  • اسکات گوه 30 درجه
  • 4 گروه.
  • 15 تکرار

با یک مکث جزئی در پایین کنترل می شود.

آخر هفته ای عالی و هفته ای پربار داشته باشید. 💪🏾”

دواین جانسون چه در حال ساخت عضله دو سر خود باشد و چه در حال آتش زدن هسته خود باشد، عشق دواین جانسون به ورزش کردن دائماً به نمایش گذاشته می شود. با آخرین ساخته‌اش «ماشین درهم شکستن»، طرفداران مشتاقانه منتظرند تا راک را بار دیگر روی پرده بزرگ ببینند.

زانو درد بهترین ما را تحت تاثیر قرار می دهد و این شامل جانسون نیز می شود. اگر با مشکل مشابهی روبرو هستید، شاید روش The Rock’s Leg Day را امتحان کنید تا از آسیب و درد در حین ورزش جلوگیری کنید.

مربوط: The Rock به جو روگان برای یک تمرین 3 ساعته “Fu**ing Banging Workout” می پیوندد و در مورد روتین های تمرینی خود صحبت می کند.


منبع: https://fitnessvolt.com/the-rock-new-leg-training-approach/