بریون آنسلی از «Naysayers به ​​عنوان سوخت» برای آمادگی آرنولد کلاسیک 2024 استفاده می‌کند، درباره آرزوهای قهرمانی المپیک صحبت می‌کند – Fitness Volt

تناسب اندام کلاسیک برایون آنسلی او برنامه های بزرگی برای فصل 2024 دارد که با پیروزی در آرنولد کلاسیک که از 29 فوریه تا 3 مارس در کلمبوس، اوهایو برگزار می شود، شروع می شود. در مصاحبه اخیر با NPC News Online، انسلی در مورد آمادگی ها و اهداف خود صحبت کرد زیرا قصد دارد در دومین نمایش بزرگ سال طلا کسب کند.

برایون آنسلی به عنوان دو بار برنده سابق المپیا کلاسیک فیزیک (2017، 2018) و قهرمان آرنولد کلاسیک 2018، مدتهاست که کلیدهای موفقیت در این بخش رو به رشد را درک کرده است. او در برابر کریس بامستد، قهرمان فعلی کلاسیک فیزیک المپیا، جنگید و پیروز شد.

اگرچه آنسلی عنوان خود را در سال 2019 از دست داد، اما این مانع از حفظ موقعیت خود به عنوان یکی از بهترین استعدادهای جهان نشد. او هرگز در مستر المپیا به زیر چهار نفر برتر نیفتاده است و نوامبر گذشته مقابل اورس کالیچینسکی، رامون روشا کوریوس و بامستد چهارم شد.

انسلی با هدف آماده سازی خود برای یک فصل بزرگ، به لطف تنظیم محدودیت قد/وزن جدید اعلام شده توسط لیگ حرفه ای IFBB، از افزایش وزن هفت پوندی لذت خواهد برد. با توجه به عضله اضافه شده، او قصد دارد زمانی که پرده ها در اوهایو بالا می روند، اظهار نظر کند.

برایون آنسلی درباره آماده سازی آرنولد کلاسیک 2024 صحبت می کند، امیدوار است که “برد لعنتی را به خانه بیاورد”

به گفته آنسلی، او رویکرد خود را به تمرینات قلبی تغییر داده است و با اندازه گیری استقامت و استقامت روی عملکرد تمرکز کرده است.

“این بار من به استقامت و استقامتم در تمرینات کاردیو توجه کردم، نه فقط، می دانید، فقط به طور تصادفی راه رفتن روی پله ها یا تردمیل یا هر کاردیوی دیگری روی دوچرخه.

من به عملکرد واقعی تمرینات قلبی اهمیت می دادم. من فکر می‌کنم که این بار از نظر ظاهر و شرایط از نظر اندکی تنومندتر و ورزشکار به نظر می‌رسد که بازی را تغییر می‌دهد.

او امیدوار است که تغییرات تمرینی او در صحنه آرنولد کلاسیک تفاوت ایجاد کند.

آنسلی می افزاید: «امیدوارم که او آن برد لعنتی را کسب کند. “من هم توانستم بیشتر بخورم که شگفت‌انگیز است.”

آنسلی تاکید کرد که می تواند تفاوت ها را در ساختار بدنی خود احساس کند و انتقادات داوری را جدی گرفت.

“می توانید ببینید، من آن را احساس کردم، آن را در ویدیویی که با تلفن پخش کردم دیدم. بله، می توانید آن را ببینید. و همانطور که گفتم، آن را احساس کردم. من تفاوت را احساس می کنم. شما کمی قوی تر می شوید. و کمی بیشتر، و احساس می‌کنید بیشتر نشان می‌دهید، و بازخوردها بسیار خوب دریافت شده است.” بسیار خوب، بسیار خوب، و بسیار قدردانی شده است.

در ادامه، آنسلی فاش کرد که چرا به طور خلاصه به بخش 212 بدنسازی مردان فکر کرد، اما نظر خود را تغییر داد:

“خب، من گفتم که می خواهم در مسابقه 212 شرکت کنم زیرا محدودیت وزن فقط 180 پوند، من را از نظر رشد و پیشرفت کمی محدود می کرد. این بدنسازی است، بنابراین با آن هفت پوند توانستم – و بنابراین، من می‌توانم آنچه را که روی میز می‌آورم، کمی بهتر، کمی بهتر آنچه را که روی میز می‌آورم، کمی عضله بیشتر، کمی تراکم بیشتر، به نمایش بگذارم. کمی پختگی بیشتر. این به نفع من است.”

“قوی سیاه” قصد دارد موفقیت خود را در اوهایو به نمایش بگذارد تا در مستر المپیا 2024 به رقابت برای عنوان قهرمانی برسد.

“اشکالی ندارد، اشکالی ندارد، آنها فراموش می کنند زیرا این روش کلاسیک است، با محبوبیت ها و انتخاب های محبوب خیلی سریع حرکت می کند. اما من می گویم، می دانید، در تمام این سال ها هرگز چیزی کمتر از رتبه چهارم نداشته ام. من هنوز آنجا هستم هنوز در را می زنم من در میکس هستم، من در میکس هستم و از ترکیب خارج نشده ام و امیدوارم امسال عنوان را به دست بیاورم.

ما قطعا از شتاب آرنولدز استفاده خواهیم کرد، نمایش خوبی را در آرنولدز ارائه خواهیم کرد و به دنبال آن هستیم که در بقیه سال شتاب خوبی داشته باشیم.”

آنسلی به عنوان تنها مردی که کریس بامستد را در المپیا شکست داد، تاکید کرد که هنوز کارش را تمام نکرده و مصمم است که عنوان خود را دوباره به دست آورد.

“بله، (من قبلا کریس بامستید را شکست داده ام) دو بار. من تنها کسی هستم که او را شکست داده ام و در حال حاضر با او در ترکیب رقابت می کنم، فکر می کنم ترنس یک بار او را شکست داده است، اما شاید اینطور نبود. این مرحله آرنولد برو بود… فکر می کنم ترنس یک بار آن را داشته است، بله در صحنه حرفه ای، اما در المپیا من تنها هستم.

من این بریدگی را روی کمربندم حمل می کنم. او گفت آنسلی. “احساس نمی‌کنم کارم تمام شده باشد. احساس نمی‌کنم با کسب عنوان یا قهرمانی و قهرمان المپیا، قهرمان کلاسیک تمام شده‌ام. هنوز احساس می‌کنم چیزهای زیادی دارم. در کمد من که گرسنه اش هستم.”

با حرکت رو به جلو، آنسلی قصد دارد به مخالفانی که اخیراً به توانایی های او شک داشتند ثابت کند اشتباه می کنند.

آنسلی می افزاید: «من روی این تنظیمات سخت کار کردم. “وظیفه من این است که مخالفان را ثابت کنم، ابتدا آن را به خودم ثابت کنم و سپس از همه آن به عنوان سوخت استفاده کنم. و این کاری است که ما انجام می دهیم، ما از آن به عنوان سوخت استفاده می کنیم.

برایون آنسلی، برنده دو دوره المپیا، در حالی که آمادگی جسمانی خود را برای صحنه آماده می کند، سنگ تمام گذاشته است. او اخیراً با مایک اوهرن کهنه کار بدنسازی برای یک تمرین تمرکز چهارگانه که در آن انسلی فقط با چند تمرین بهبودهای معنی داری را در عضلات شکم خود هدف قرار داده بود، همکاری کرد.

طرفداران مشتاقانه منتظرند تا بریون آنسلی را دوباره در صحنه بازی ببینند زیرا او برای دومین عنوان آرنولد کلاسیک خود را هدف قرار می دهد. جشن های بدنسازی در کلمبوس، اوهایو را از دست ندهید. همانطور که آرنولد شوارتزنگر فاش کرد، امسال پخش زنده رایگان است.

ویدیوی کامل را از کانال یوتیوب NPC News Online در زیر مشاهده کنید:


این داستان توسط داگ موری، سردبیر اخبار فیتنس ولت نوشته شده است. داگ علاقه زیادی به ورزش های قدرتی، بدنسازی و وزنه برداری دارد و متعهد است که گزارش های خبری دقیق و آموزنده را در اختیار شما قرار دهد. او عاشق ارتباط با خوانندگان است و همیشه خوشحال است که به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد.

اگر در مورد این مقاله خبری سؤالی دارید، لطفاً از طریق داگ تماس بگیرید در زیر نظر بدهید.

منبع: https://fitnessvolt.com/breon-ansley-2024-arnold-classic-prep-update/