جف نیپارد مزایا و معایب استفاده از استروئید را می سنجید و نشان می دهد که آیا رشد مغز را متوقف می کند و طول عمر را کوتاه می کند – Fitness Volt

برخی بر این باورند که استفاده از داروهای تقویت کننده عملکرد در بالاترین حد خود قرار دارد و بدنسازان و وزنه برداران را وادار می کند تا بدنسازی را آغاز کنند. جف نیپارد برای بررسی آنچه او به عنوان یک اپیدمی توصیف کرد. Nippard به YouTube رفت و استفاده از استروئیدها را تجزیه و تحلیل کرد و در عین حال خطرات و مزایای استفاده طولانی مدت را ارزیابی کرد.

جف نیپارد چیزی بیش از یک اینفلوئنسر معمولی در رسانه های اجتماعی است که به دنبال دیدگاه است. نیپارد به عنوان یک مربی تناسب اندام، رویکردی علمی برای ورزش دارد. روش‌های ابتکاری او در توضیح موضوعات سلامت و مکانیک ورزش، مانند نحوه گرفتن یک بسته شش تکه و اینکه آیا وزنه‌های آزاد بهتر از ماشین‌ها هستند، نحوه بهبود سلامت افراد را تغییر داده است.

توجه: فیتنس ولت استفاده از داروهای تفریحی یا تقویت کننده عملکرد را تایید و/یا توصیه نمی کند. این مقاله اطلاعاتی را که توسط ورزشکار/موضوع منتقل می شود مورد بحث قرار می دهد. Fitness Volt یک منبع پزشکی نیست و محتوای ارائه شده در اختیار شما صرفاً برای مقاصد اطلاعاتی است.

علاوه بر این، جف نیپارد یک بدنساز و پاورلیفتر طبیعی است و تمرینات و دستاوردهای واقعی را با پیروان خود به اشتراک می گذارد. این واقعیت به نتایج دست یافتنی‌تری اجازه می‌دهد و طرفداران را به سمت حساب‌های او هجوم می‌آورد تا از تمام نکات آزمایش‌شده و واقعی او استفاده کنند.

با این حال، محبوبیت فزاینده داروهای تقویت کننده عملکرد از توجه جف نیپارد دور نمانده است. در یک ویدیوی اخیر در یوتیوب، نیپارد به بررسی اپیدمی استروئید می پردازد و نحوه عملکرد و موفقیت آن را توضیح می دهد.

استروئیدها سریعتر از چیزی مانند کراتین می سازند دوز، احتمالاً در آن سال حدود 20 پوند عضله اضافی اضافه خواهید کرد، اما این ممکن است بیشتر به ژنتیک و مقداری که می خورید بستگی داشته باشد. او گفت نپارد

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را سطح کنید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. روزانه الهام بگیرید، تمرین‌های حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی، و حمایتی را که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. اشتراک رایگان!

لطفا صبر کنید…

نیپارد سطح تستوسترون طبیعی خود را با بدنسازی مقایسه می کند که در مورد استفاده از PED خود صادق بوده است.

“من یک بدنساز طبیعی مادام العمر هستم. اینها سطوح تستوسترون من در حال حاضر است: 485 نانوگرم در دسی لیتر، که تقریباً متوسط ​​​​محدوده طبیعی برای افراد هم سن و سال من است. این بدنساز چیس آیرونز است، صادق ترین بدنساز تقویت شده در جهان “

با این حال، این تفاوت نجومی است و باعث شده است که بدنساز چیس آیرونز با بیش از 10000 نانوگرم در دسی لیتر ترازو را بشکند.

او همچنین در این ماه آزمایش خون داد. به نظر شما سطح تستوسترون او کجاست؟ شاید دو برابر من؟ سه برابر؟ نه. سطح او به معنای واقعی کلمه خارج از نمودار است. حداکثر آزمایش 10000 نانوگرم در دسی لیتر بود و تستوسترون او حتی بالاتر بود. او آشکارا اعتراف می کند که از تجهیزات زیادی استفاده می کند، که نشان می دهد فاصله بین طبیعی و تقویت شده چقدر گسترده است.

جف نیپارد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأثیر استروئیدها بر سلامتی، با دکتر مایک اسرائیل فیزیولوژیست مشورت کرد.

در بسیاری از افراد، محرک‌ها می‌توانند باعث اضطراب شوند، این به دوز آن بستگی دارد و به ترکیبات آن نیز بستگی دارد.

“بعضی از تجهیزاتی که دریافت می کنید درجه دارویی هستند که به آرامی کار می کنند، زیرا کره هرگز کاری انجام نمی دهد، هیچ التهابی وجود ندارد. برخی از تجهیزات در آنجا قرار داده شده است، بنابراین شما را خراب می کند؟ من شخصا به دلیل یک آبسه در بیمارستان بستری شده ام. آلوده نیست، اما ایمنی پاسخگو دیوانه، پاهای من نیم پا به یک طرف بود.

نیپارد در ادامه به بررسی چرایی محبوبیت استروئیدها می‌پردازد، اما اضافه می‌کند که صرفاً به این دلیل که مردم از آنها استفاده می‌کنند، به این معنی نیست که آنها فیزیک بدنی مانند کریس بامستد ایجاد می‌کنند.

“بیشتر مردم استروئید مصرف می کنند زیرا می خواهند بزرگتر به نظر برسند و در مورد ظاهر خود احساس بهتری داشته باشند. من متوجه شدم. من می خواهم بزرگتر به نظر برسم و همچنین احساس بهتری داشته باشم. استروئیدها شما را بزرگتر نشان می دهند، اما ممکن است باعث شوند احساس بهتری نسبت به شما نداشته باشید. آنها می توانند بدشکلی بدن را بدتر کنند.”

“این به این دلیل است که بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر شروع به بهبود ظاهر خود کنند، همانطور که می خواهند به نظر می رسند. اما فقط به این دلیل که شما تجهیزات را دریافت می کنید، به این معنی نیست که شما شبیه Cbum خواهید بود.”

نیپارد همچنین با درک از کانال یوتیوب More Plates More Dates درباره تاثیر استروئیدها بر بدن صحبت کرد.

“به طور معمول، شما عقب نخواهید ماند، به فشار دادن ادامه خواهید داد، زیرا اکنون آن وزن مانند یک پر به نظر می رسد، تا جایی که می تواند شما را ببرد، اما بافت همبند شما با آن سرعت پیش نمی رود و شما” اغلب می بینم که بدنسازان با صدمات وحشیانه مواجه می شوند.» او از MPMD به اشتراک می گذارد.

نیپارد با استناد به یک مطالعه توضیح می دهد که چگونه استفاده از استروئید می تواند طول عمر را کوتاه کند.

سخت است که بگوییم استروئیدها چقدر عمر شما را کوتاه می کنند، اما مطمئناً یک مقاله 2024 بیش از هزار کاربر استروئیدی را به مدت 11 سال با میانگین سنی 27 سال دنبال کرد. اما نه در مورد استروئیدها، 2.8٪ از کاربران استروئیدی با پیگیری فوت کردند، در حالی که تنها 1٪ از کاربران غیر استروئیدی فوت کردند.

دکتر اسرائیل به اشتراک گذاشت که چگونه استروئیدها می توانند رشد مغز را متوقف کنند، و سن نهایی را برای کسانی که می توانند مسئولانه از آنها استفاده کنند بیان کرد:

“مغز تا اواخر دهه 20 شما به روش های بسیار بالایی رشد می کند. به روش های ظریف در طول زندگی شما. بنابراین، تا اواسط دهه 20 سالگی، من می گویم احتمال زیادی وجود دارد که استروئیدها به طور قابل توجهی رشد مغز شما را متوقف کنند.”

“سن نهایی من به طور کلی گفتگو در مورد استفاده مسئولانه استروئید تحت نظارت پزشکی برای اهداف جدی توسط یک فرد جدی است که از سن 25 سالگی شروع می شود.”

این اولین بار نیست که جف نیپارد در مورد یک بدنساز طبیعی بودن در کنار اثرات استفاده از PED برای افزایش توده عضلانی صحبت می کند. در گذشته، نیپارد فاش کرده بود که “خوش شانس” است زیرا سالانه حدود یک پوند عضله اضافه می کند، در حالی که بدنسازانی که از استروئیدها استفاده می کنند می توانند تنها در یک هفته یک پوند عضله به دست آورند.

“این بالاترین پاسخ دهندگان نیست. این میانگین است. در مورد آن فکر کنید. اگر خوش شانس باشم، ممکن است سال آینده یک پوند عضله به دست بیاورم زیرا من دیر شکوفا هستم. این افراد با مصرف 600 پوند در هفته یک پوند عضله به دست می آورند. میلی گرم آزمایش.”

در حالی که افزایش سریع توده عضلانی ممکن است جذاب به نظر برسد، نیپارد تنها کسی نیست که زنگ خطر را در مورد استفاده از استروئید به صدا در می آورد. ریچ گاسپاری، اسطوره بدنسازی، از انتقاد از بدنسازان جوان به دلیل استفاده اولیه از استروئیدها دریغ نکرده است. گاسپاری توضیح می‌دهد که اگرچه هنگام مسابقه از PED استفاده می‌کرد، اما دوز آن‌ها بسیار کمتر از امروز بود و او معتقد است که آنها فوق‌العاده خطرناک هستند.

همانطور که جف نیپارد از MPMD، درک از MPMD و دکتر مایک اسرائیل تایید می‌کنند، PED‌ها، مانند Trenbolone، برای مثال، ممکن است به کاربر رشد عضلانی قابل توجهی بدهند، اما بدون هزینه نیستند. از توقف رشد مغز گرفته تا مطالعات بالینی که ثابت می‌کنند عمر را کوتاه می‌کنند، استروئیدها خنده‌دار نیستند و باید با احتیاط و تحت نظر یک متخصص پزشکی استفاده شوند.

مربوط: استن اوردینگ از مصرف پروتئین برای ورزشکاران طبیعی در مقابل ورزشکاران پیشرفته، بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن و اشتباهات حجیم/کاهش صحبت می کند.

منبع: https://fitnessvolt.com/jeff-nippard-steroid-use-risks/