جی کاتلر و میلوس سارسف در مورد اینکه آیا مسائل ویزا ترکیب مستر المپیا 2024 را کوتاه می‌کند یا خیر، بحث می‌کنند و پیروزی ناتان داشا در بازی Mr. Big Evolution را تحلیل می‌کنند.

جی کاتلر و میلوس سارسف می ترسند که تاخیر در صدور ویزا بار دیگر مانع از حضور برخی از بهترین بدنسازان جهان در مستر المپیا 2024 شود. در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست بازیگران کاتلر، کاتلر و سارسف ویلیام بوناک و ناتان داشا را قبل از بحث در مورد اینکه چه کسی ممکن است تیتر برنامه در ماه اکتبر را از دست بدهد، مقایسه کردند.

سال گذشته پس از اینکه تعداد زیادی از ورزشکاران نتوانستند برای شرکت در مسابقات مستر المپیا 2023 به ایالات متحده سفر کنند، بدنه حرفه ای فدراسیون بین المللی بدنسازی و فیتنس مجبور به صدور بیانیه رسمی شد. ناتان داشا، بهروز تابانی و چند بازیکن حرفه ای دیگر با وجود داشتن شرایط لازم در طول فصل، این رویداد را از دست دادند.

باید دید که آیا این مشکل در سال 2024 به وجود خواهد آمد یا خیر. ناتان دی آشا آخرین مدعی مسابقات آزاد مردان بود که به لطف پیروزی سخت خود در برابر ویلیام بوناک، قهرمان دو دوره آرنولد کلاسیک، حق خود را برای ایستادن در برابر بهترین ها به دست آورد. کشور پرتغال. کاتلر و سارسف نه تنها نتایج مسابقات Mr. Big Evolution 2024 را تجزیه و تحلیل کردند، بلکه در مورد اینکه آیا فکر می‌کنند مشکلات ویزا دوباره در ماه‌های آینده رخ خواهد داد یا خیر صحبت کردند.

خلاصه داستان آقای جی کاتلر و میلوس سارسف، آقای تکامل بزرگ 2024 – ویلیام بوناک در مقابل ناتان داشا

کاتلر و سارسف برخی از ژست های نشان داده شده توسط ناتان دی آشا و ویلیام بوناک را در فیلم Mr. Big Evolution در پرتغال برای سال 2024. ابتدا، آنها به دقت به ضربه دو سر بازوی عقب نگاه کردند.

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را بالا ببرید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. الهام‌بخش روزانه، تمرینات حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی و حمایتی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. ثبت نام رایگان!

لطفا صبر کنید…

“چه کسی قرار است برنده شود (عضله دوسر عقب)؟ من آن را به بوناک می دهم. باز هم با وجود اینکه عرض ندارد. او آن را ندارد. اما من حتی عضله دوسر عقب را در مقابل بهروز به ویلیام دادم و بهروز آن پهنای زیبای دیوانه‌وار را دارد، زیرا وقتی آن ضربات بالا را می‌بینید، دقت می‌کنید، و من آدم لب به لب نیستم، اولین کسی هستم که این را می‌گویم.»

کاتلر گفت: “من پایین تنه ویلیام را دوست داشتم، فکر می کنم حتی چشمگیرتر است.”

سارسف به نوبه خود تاکید کرد که رقابت با شدت بوناک دشوار است.

“آیا ویلیام برنده این ضربه است؟” کاتلر می پرسد.

بله، شکست دادن عضلات سه سر پهلوی ویلیامز بسیار دشوار است.

آنها همچنین دیدگاه خود را در مورد ژست دوسر جلویی برای شرکت کنندگان در پرتغال ارائه کردند.

کاتلر توضیح می دهد: “ویلیام، به ماهیچه های بازوی او هم نگاه کن. او لتیسیموس پشتی را که این بچه ها دارند، ندارد، درست است؟ او عضلات نوک تیز دارد.”

“این به این معنی نیست که یک زمین لغزش بود. همه ما می توانیم قبول کنیم که آنها ناتان را انتخاب می کردند. سوال برانگیز بود.”

آیا مسائل مربوط به ویزا روی ترکیب مستر المپیا 2024 تأثیر می گذارد؟

اما کاتلر و سارسف مطمئن نیستند که آیا مشکلات ویزا مانع از رقابت نام هایی مانند ناتان دی آشا و بهروز تابانی در اواخر امسال در لاس وگاس می شود یا خیر.

“این چیزی است که من از این نمایش ها متنفرم. ویلیام برنده می شود. بهروز برنده می شود. و حالا ناتان برنده می شود و او کتک خورده است و همه می گویند “خب، آنها باید واجد شرایط می شدند؟” اینجا ما ناتان را داریم بهروز، این دو نفر احتمالاً به المپیا نمی آیند، درست است؟

میلوش سارسف می گوید: «امیدوارم اشتباه کرده باشید. “امیدوارم ناتان به آنجا برسد.”

سارسف در نشانه ای امیدوارکننده برای آینده، به هادی چوپان اشاره کرد که در گذشته نیز از ویزا رد شده است. با این حال از سال 2019 به بعد این ایرانی بومی توانسته برای شرکت در این مسابقه معتبر به آمریکا سفر کند.

وحشتناک است، اما ببین، بعد از دو سال، 17، 18 سال، بالاخره در سال 2019 به هدفش رسید. امیدوارم اتفاقی بیفتد و بهروز بتواند به هدفش برسد. سارسف توضیح می دهد که این حق کسب درآمد است.

می توانم بگویم او در بین 6 بازیکن برتر قرار دارد. او می گوید کاتلر. “یا بهتر یا از بیرون.”

سارسف معتقد است که ورزشکارانی مانند تابانه و دی آشا شایسته کسب عنوان مستر المپیا هستند. او معتقد نیست که سیاست در تعیین اینکه چه کسی در نهایت واجد شرایط می شود، نقشی ایفا کرده است.

“حتی اگر در بین 10 نفر برتر باشید، یک پولساز هستید.” این نوع پول در ایران راه زیادی دارد. بله، او آن را به دست آورد. هیچ سیاستی مبنی بر «بله، ما به همه این افراد اجازه می‌دهیم واجد شرایط شوند» وجود ندارد. سارسف گفت: نظریه پردازان توطئه همیشه این کار را خواهند کرد.

آن‌ها شدت ویلیام را دیدند که آنقدر تاثیرگذار بود که به او دادند، البته من فکر می‌کنم که بهروز می‌توانست به راحتی آن نمایش را ببرد فرم بدنی مثل بهروز در اسپانیا.”

دی آشا و تابنه تنها ورزشکاران مطرح مسابقات آزاد نیستند که برای رقابت در ایالات متحده با مشکل مواجه شده اند. در اوایل امسال، روبیل «نیکسلا» مسکورا به دلیل مشکلات ویزا نتوانست در مسابقات آرنولد کلاسیک 2024 شرکت کند.

از آنجایی که آماده‌سازی ممکن است ماه‌ها کار سخت و رژیم غذایی طول بکشد، هواداران امیدوارند که مشکلات ویزا در سال 2024 ادامه پیدا نکند. اگرچه جی کاتلر و سارسف می‌ترسند که تیم المپیا تحت تأثیر عوامل خارجی قرار گیرد، اما آنها امیدوارند که این ورزشکاران این کار را انجام دهند. در 10 تا 13 اکتبر در اواخر امسال به صحنه بزرگ راه پیدا کنید.

مربوط: جی کاتلر درباره بهترین رژیم‌های غذایی و جذب پروتئین صحبت می‌کند، سوالاتی درباره اینکه ساختار پرداخت جایزه آقای المپیا «عادلانه» است: «من پول را پخش خواهم کرد»

ویدیوی کامل را از کانال YouTube Cutler Cast در زیر مشاهده کنید:


منبع: https://fitnessvolt.com/jay-cutler-milos-sarcev-talks-visa-issues-2024-olympia/