سامسون داودا در مورد آماده شدن برای مستر المپیا 2024 در کویت صحبت می‌کند و می‌گوید که نمی‌تواند رشد را متوقف کند – Fitness Volt

سامسون داودایکی از برترین رقبای اوپن مردان در جهان، وارد فصل جدیدی از حرفه خود می شود. در مصاحبه اخیر با NPC News Online، سامسون داودا فاش کرد که برای مسابقات مستر المپیا 2024 در سالن Oxygen Gym در کویت آماده می شود. او همچنین فاش کرد که بدنش با تمرین و خوردن مداوم به رشد خود ادامه می دهد.

این یک سفر بدنسازی پر جنب و جوش و بدون وقفه برای رقیب باز سامسون داودا بوده است. در سال 2023، او پیش از نیک واکر در آرنولد کلاسیک اول شد و خود را برای یک سال فوق العاده در این ورزش رقم زد.

از آنجا داودا در استیج مستر المپیا در جایگاه سوم درخشید. با توجه به اینکه هادی شوپن و درک لونسفورد تنها دو مرد پیش از او در کارت امتیازی هستند، بسیاری بر این باورند که سامسون داودا به راحتی می تواند خود را به موقع برنده مستر المپیا بیابد.

سامسون داودا اخیراً عزم خود را در مسابقات آرنولد کلاسیک انگلستان و اوهایو در سال 2024 آزمایش کرد، در حالی که ظاهری سطح بعدی را ارائه داد، که کاملاً جوان‌سازی شده بود، اما فاقد جزئیات لازم برای جلوگیری از پیروزی پشت سر هم هادی چوپان بود.

سامسون داودا برنامه تدارکاتی مستر المپیا 2024 خود را در کویت در سالن بدنسازی اکسیژن تکمیل خواهد کرد و می گوید که تناسب اندام او همچنان رو به رشد است.

داودا با چشمانش به بزرگترین جایزه در این ورزش، تغییرات بزرگی در کمپ تمرینی خود ایجاد می کند. او راه خود را از میلوش سارسف جدا کرد و فاش کرد که برای آماده‌سازی مستر المپیا 2024 برای ورزشگاه اکسیژن به کویت می‌رود.

بله، من در حال آماده شدن در کویت هستم.

داودا نه تنها قصد دارد سایز خود را افزایش دهد، بلکه گفت که در فصل 2024 روی نقاط ضعف خود کار می کند.

“مرد، می‌دانی که ایده فقط بزرگ‌تر شدن نیست، بلکه ایجاد پیشرفت‌ها است و مهم‌ترین چیز برای ما، بچه‌ها پیشرفت‌های زیادی در قسمت‌های ضعیف انجام می‌دهند و این چیزی است که وقتی بیرون می‌روم، تمرکز روی آن است. و در واقع بسته بهبود یافته را به المپیا بیاورید.

اگر چه این قصد او نبود، داودا فاش کرد که به رشد خود ادامه می دهد و مطمئن نیست که “به کجا ختم می شود”.

“بله، این چیز عجیبی است. ما هم نمی توانیم آن را بفهمیم. اینطور نیست که برای آن تلاش کنیم. حتی وقتی سعی می کنیم بزرگ نشویم، فقط شما به باشگاه بروید، تمرین کنید، بهبود پیدا کنید، فقط بروید. و هر بار که می گوییم “چه خبر است، چرا رشد می کنی؟” نکته، من نمی‌دانم قرار است به کجا ختم شود، اما به لذت بردن از آن ادامه می‌دهم و به آن قدم می‌گذارم.

Oxygen Gym به شکل گیری برخی از بدنسازان برجسته کمک کرده است. در چند سال گذشته، آقای المپیا براندون کاری سابق به ورزشگاه اکسیژن سفر کرده است، جایی که با تمام وجود خود را وقف تمرین کرده است. به غیر از کری، آقای المپیا ممدوح سابق السبعی که دو بار از آن به عنوان محل تمرین استفاده می کرد.

اصول تمرین Oxygen Gym در سال 2021 زمانی که پروفسور کانادایی Regan Grimes برای تغییر فیزیک خود به باشگاه رفت برجسته شد. وی توضیح داد که اعضای باشگاه در زمانی که درخواست خروج از کشور برای تعطیلات را داده بود به او اجازه خروج ندادند.

در حالی که هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی برای سامسون داودا می‌آید، به نظر می‌رسد که او برای تمرین در Oxygen Gym که برای تامین نیازهای ورزشکاران از نظر تجهیزات و تغذیه شناخته شده است، هیجان‌زده است. طرفداران بی صبرانه منتظر دیدن فیزیک جدیدی هستند که سامسون داودا اواخر امسال در مستر المپیا 2024 روی صحنه خواهد آورد!

مربوط: برایون آنسلی تجربه تمرینی خود را “که شگفت انگیز بود” در باشگاه اکسیژن در کویت به اشتراک می گذارد.


منبع: https://fitnessvolt.com/samson-dauda-kuwait-2024-olympia/