شیشه ساختمان 09127069604 دریای نور

یک برند در صنعت شیشه میباشد که اولین تولید کننده شیشه سکوریت در ایران بوده ، شیشه های سکوریت در بازار به نام شیشه zymaco میرال معروف میباشند. آن ها به راحتی می توانند به نقطه تمرکز طراحی شما تبدیل شوند. شما قادر هستید با رنگ آمیزی روی این در شیشه ای یا با استفاده از طرح های آماده، یک طراحی منحصر به فرد و گیرا برای آن ایجاد کنید. شیشه به دلیل زیبایی که ایجاد می کند از قرن های پیش از آن برای طراحی داخلی و خارجی استفاده می شده. هنر معماری هر روز در حال پیشرفت می باشد و از مواد و ابزا جدید برای بوجود آوردن دکوراسیون جدید استفاده می شود. همانطور که گفته شده بود سه ماده کربنات دو سود، سنگ آهک و سیلیس مواد اصلی تشکیل دهنده شیشه می باشند.

  • به عنوان مثال ، شیشه سکوریت سخت ، یکی از استاندارد ترین اشکال شیشه ایمنی موجود است.
  • برای شیشه‌ های دوجداره با گاز آرگون، هزینه بیش تری باید بپردازید.
  • استفاده از شیشه در صنعت معماری و ساختمان سازی معمولا در قسمت هایی از جمله درب و پنجره شکل می گیرد و می توان در دیگر قسمت های ساختمان نیز از شیشه ها استفاده کرد.
  • تولید این نوع آجر در کشورهای آلمان، فرانسه، اتریش، ایتالیا، لهستان، ترکیه، اندونزی، تایلند، چین و آمریکا وجود دارد ولی تاکنون چنین تولیدی به شکل انبوه در ایران انجام نگرفته است.

البته اگر از شیشه مات در این رابطه استفاده کنید، می توانید حریم شخصی قابل توجهی را نیز برای خودتان فراهم کنید. شیشه به دلیل شفافیت و عبور نور از خودش در فضاهای مسکونی کاربرد بالایی دارد. توجه داشته باشید در فضاهای کوچک و شلوغ، استفاده بیش از حد از شیشه‌های شفاف (به دلیل نشان دادن شلوغی)، گزینه مناسبی نیستند.

از شیشه سکوریت عمدتا برای ساخت پنجره های بزرگ در ساختمان های بلند، پارتیشن شیشه ای، شیشه برای محفظه خودپرداز و… این شیشه ها در هنگام ساخت، تحت حرارت بالایی قرار می گیرند و به همین دلیل استحکام زیادی در برابر گرما دارند. امروزه با پیشرفت فناوری در فرآیندهای تولید شیشه، طیف گسترده ای از محصولات شیشه ای برای پروژه های ساختمانی در دسترس هستند. اما هنگام انتخاب شیشه لازم است که نیازمندی ها به نحوی دقیق مشخص شوند و نیز از جنبه زیبایی شناسی، شیشه های مناسب با هر بخش از فضای ساختمان انتخاب شوند. برای شیشه های ایمنی یا شیشه سکوریت باید از ابزار آلاتی مانند استاپ، بست کمری، بست اتصال به دیوار.

دیدگاه خود را ثبت کنید

شیشه ساختمان 09127069604 دریای نور

برای آن که مقاومت شیشه را در مقابل آب و هوا ثابت کنیم باید اکسیدهای دو ظرفیتی باریم، سرب، کلسیم، منیزیم و روی به مخلوط اضافه کنیم که به این عناصر ثابت کننده می گویند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه نمای شیشه ای مراجعه نمایید. سکوریت کردن شیشه فرآیندی می باشد که در آن شیشه در کوره هایی با دمای بالای 700 درجه سانتی گراد به صورت یکنواخت حرارت می بیند. شیشه گرم شده به وسیله دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعا سرد می گردد.

شیشه های دوجداره

شیشه های ساختمانی دارای ویژگی ها و قابلیت های مختلفی می باشند که به عنوان مثال میتوان به معماری و طراحی آن اشاره کرد. شیشه های هوشمند به نوعی از شیشه گفته می‌شوند که با استفاده از جریان برق شیشه مات یا روشن‌ شده و در واقع میزان جذب نور در شیشه های هوشمند را می‌توان به‌ صورت دستی و تنها با فشردن یک کلید تغییر داد. که علاوه بر خاصیت های شیشه لمینت، با طلق PDLC موجود بین دوشیشه امکان مات و یا شفاف شدن در کسری از ثانیه با استفاده از جریان برق را دارا هستند. این نوع از شیشه ها قبل از سکوریت و لمینت شدن باید به صورت دقیق برش داده و سوراخکاری شوند زیرا این امکان در شیشه های سکوریت وجود ندارد. شیشه های کلیر بعد از سکوریت شدن عمدتا در کاربردهای معماری شیک و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت تقریبی انواع شیشه ساختمانی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار