لری ولز بدنسازی را کنار می‌گذارد، می‌گوید این یک «اشتباه بزرگ» و عود کامل چرخه استروئیدی بود.

لری ولز او سلامتی خود را در سال 2024 به سطح جدیدی می رساند. در ویدیوی اخیر یوتیوب، ولز درباره «عود» خود به داروهای تقویت‌کننده عملکرد و اینکه چرا تصمیم به ترک بدنسازی گرفت، صحبت کرد.

همه ما لری ولز را که مردی با استعدادهای فراوان است، به عنوان ورزشکاری سرگرم‌کننده و با استعداد می‌شناسیم که به خاطر شاهکارهای قدرت شگفت‌انگیزش شناخته می‌شود. از رکوردهای پاورلیفتینگ تا فتح دنیای کشتی بازو، Wheels همه اینها را دیده و انجام داده است.

او به بدنسازی نیز وارد شد و به عنوان یک استعداد مشتاق NPC به موفقیت های بزرگی دست یافت. او سال گذشته در المپیای آماتور 2023 که از کسب کارت حرفه‌ای IFBB خود خجالت می‌کشید، آخرین رتبه را به دست آورد، جایی که با فیزیک بدنی در جایگاه دوم جهان را شوکه کرد. اگرچه ولز به عنوان یک ورزشکار چند ورزشی به موفقیت دست یافته است، اما زندگی بدون مبارزه را طی نکرده است.

او در گذشته مشکلاتی با سوء مصرف استروئید داشته است و همچنین در مورد اعتیاد خود به دختر دوربین عکاسی سال ها پیش صحبت کرده است. لری ولز که اخیراً دوباره استروئیدها را “عود” کرده است، در زیر توضیح می دهد که چرا یک بار برای همیشه مرحله بدنسازی را ترک کرد.

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

پست به اشتراک گذاشته شده توسط لری (@larrywheels)

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را سطح کنید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. روزانه الهام بگیرید، تمرین‌های حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی، و حمایتی را که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. اشتراک رایگان!

لطفا صبر کنید…

یادداشت ویراستار: نظرات بیان شده در زیر صرفاً نظرات افراد ذکر شده است. آنها لزوماً بیانگر نظرات، باورها یا تأییدات Fitness Volt، مشارکت کنندگان آن یا نویسنده(های) مطالب نیستند. پلتفرم ما از دیدگاه های متنوع استقبال می کند و گنجاندن آنها به معنای تأیید یا تأیید نیست.

لری ولز بدنسازی را پس از “عود” استروئیدی ترک می کند، سهام تمرکز خود را بر سلامتی دوباره می بخشد.

در حالی که ولز سال گذشته توانست استروئیدها را متوقف کند، آمادگی بدنسازی او او را مجبور کرد دوباره آن سوراخ خرگوش را پایین بیاورد.

«سال گذشته، یک ویدیو ساختم که می‌گفتم استروئید را کنار گذاشته‌ام.

اکنون، دلیل توقف من در وهله اول برای کسانی که ویدیو را ندیده اند این است که سلامتی خود را به خطر نیندازم تا اطمینان حاصل کنم که ازدواجی شاد و سالم با همسرم دارم. ولز گفت: «و تمرکز بیشتری روی کارم دارم.

ولز اعتراف کرد که او فقط بدنسازی را شروع کرد زیرا فکر می کرد این پروژه به احیای تجارت و برند آنلاین او کمک می کند. او می گوید که هرگز به آن علاقه نداشته و آن را “اشتباهی بزرگ” می نامد.

“من با چندین چالش در روابط عمومی شرکتم مواجه شدم که باعث شد به حالت وحشت زده بروم و تصمیم بگیرم بدنسازی را دنبال کنم تا توجه بیشتری را به کاری که انجام می دهم جلب کنم و در نتیجه به برندم کمک کنم تا به جایی که بود و حتی بهتر برگردد.

حالا این یک اشتباه بزرگ بود. این کاری نیست که من باید برای ساختن برندم انجام می دادم.

اگرچه لری ویلز اخیرا متعهد شده است که بدنسازی را در ایرلند نشان دهد، اما از این تعهد عقب نشینی کرده و اضافه کرده است که دیگر تمایلی به کارت حرفه ای ندارد.

این تصمیم برای ورود به بدنسازی از جای نادرستی گرفته شده است، اجازه دهید من روی صحنه بروم، اجازه دهید کارت حرفه ای خود را برنده شوم، این توجه را به کاری که انجام می دهم، به برند من جلب می کند. به من کمک کنید تا کسب و کارم را بسازم، اما این “رویکرد اشتباه” است.

“من از این رقابت کنار می‌روم، گفتم که می‌کنم. نمی‌خواهم کارت حرفه‌ای خود را دریافت کنم. دیگر نمی‌خواهم به عنوان یک ورزشکار رقابتی ادامه دهم، زیرا وقتی که می‌خواهم، حواس من را از آنچه از زندگی‌ام می‌خواهم منحرف می‌کند. من در 30 سالگی هستم.”

هنگامی که او در نهایت چرخه دیگری را شروع کرد، احساس کرد که آینده او، خانواده و مهمتر از همه، کسب و کارش را به خطر می اندازد.

“بازگشت به استروئیدها مغایر با هر چیزی است که گفتم انجام خواهم داد. سلامتی و یکپارچگی من را به خطر می اندازد زیرا اکنون برخلاف حرفم عمل می کنم، اعتماد به نفس من را به خطر می اندازد و با شما، طرفدارانی که محتوای من را تماشا می کنید، آینده من را به خطر می اندازد. مهمتر از همه، تجارت من است.”

من به کسانی که می توانند یک رابطه سالم را حفظ کنند، کسب و کار خود را ایجاد کنند، و در عین حال که یک بدنساز حرفه ای رقابتی هستند، یک حرفه موفق زندگی کرده و مدیریت کنند، تبریک می گویم.

او توضیح داد که چرخه‌های سنگین PED او را تغییر داده و دیگر نمی‌خواهد بدنسازی و هر آنچه این ورزش مستلزم آن است دنبال کند.

“وقتی در سینک آشپزخانه دوچرخه سواری می کنم، tren، clen، t3، anavar، این و آن، هر چیزی که دستم را برای تبدیل شدن به یک بدنساز حرفه ای به دست می آورم، من را تغییر می دهد، چیزی که هستم را تغییر می دهد.”

“من دو روز پیش در اینستاگرام اعلام عمومی کردم که می‌خواهم یک برنامه در ایرلند اجرا کنم. من آن برنامه را اجرا نمی‌کنم. من به آن متعهد نیستم، آن را دنبال نمی‌کنم.”

انگیزه او برای رقابت در بدنسازی “اشتباه” بود و او تایید کرد که ورزش را به طور کامل ترک خواهد کرد.

ولز می افزاید: «این برای من نیست. انگیزه من برای انجام آن (بدنسازی) اشتباه است.

ولز علاوه بر این که جاه‌طلبی‌های بدنسازی‌اش را زیر پا می‌گذارد، می‌گوید او همچنین قصد ندارد وزن 1000 پوندی خیالی را بالا ببرد، زیرا این امر مستلزم مصرف بیشتر استروئیدها است.

من مخالف این سبک زندگی هستم، من هرگز دوباره به دنبال کارت حرفه ای خود نخواهم بود، “بله، من ممکن است به صحنه المپیا بروم.” این اشتیاق وجود ندارد که بتوانم فداکاری هایی را که برای رسیدن به آنجا لازم است تحمل کنم.

یک ددلیفت 1000 پوندی می‌خواهد از تجهیزات بیشتری بپرم، غذای بیشتری بخورم و بزرگ‌تر از قبل باشم، که بدون شک ناسالم‌ترین چیزی است که در حال حاضر نمی‌توانم تصور کنم ارزش پاداش را دارد.» او می گوید چرخ ها.

این اولین باری نبود که لری ولز در مورد استروئیدها در مقابل دوربین صحبت می کرد. او اخیراً به “کندال جنر بدنسازی” پیوسته است و در آنجا درباره برخی از دیوانه کننده ترین تجربیات خود با PED صحبت کرده است. او به ولادیسلاوا گالاگان توضیح داد که بدنش آن را به سرعت جذب می کند، به خصوص هر چه بیشتر طول بکشد.

اگرچه ما به این زودی شاهد رقابت لری ویلز در صحنه بدنسازی نخواهیم بود، اما او مطمئناً چیزی برای طرفداران در افق خواهد داشت. به دلیل مشارکت در ورزش های متعدد، او همچنان یکی از معتبرترین ورزشکاران روی کره زمین است.

مربوط: لری ویلز پرس نیمکت را با 405 پوند برای رکورد شخصی 32 تکرار خرد می کند.

ویدیوی کامل از کانال یوتیوب لری ویلز را در زیر مشاهده کنید:


منبع: https://fitnessvolt.com/larry-wheels-quits-bodybuilding-relapses-steroids/