لیست بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران شرق و غرب، شمال و جنوب تشریفینو | allescape

هنگامی که شما و دوستانتان از این بیماری باخبر نیستید، توسط برخی افراد ناشناخته دیشب دستگیر و به منطقه ای منتقل شده اید و آن ها قصد دارند تا واکسن های جدید خود را بر روی افراد سالم مورد آزمایش و تست قرار دهند. در این حین شما موظف هستید تا خودتان را نجات دهید و از آن منطقه فرار کنید. سبک سناریو این اتاق فرار بیشتر شبیه به داستان خاطره انگیر شرلوک هولمز است. اولین موضوعی که در شروع داستان توجه شما و دوستانتان را به خودش جلب می‌کند فضای نوستالژیک با دکوری خاص است که کاملا تهران دهه 1340 را برای شما شبیه سازی می‌کند. این دکور شامل وسایل اتاق، موسیقی محیطی و انواع و اقسام وسایل مرموزی است که حس کنجکاوی هر کسی را تحریک می‌کند و داستان را برای ما عمیق‌تر روایت می‌کند. شمال ایران با داشتن چند استان و چندین شهر محل گردشگری و توریستی محسوب میشود.

نیروهای پلیس تا کنون موفق نشدن عوامل این فعالیت های خرابکاری را شناسایی و دستگیر کنن. کارآگاه توانا، افسر سابق پلیس، معتقده استفاده از روش های مرسوم پلیس به نتیجه ای نمیرسه! اتاق فرار کوروششما باید به صورت تیمی عمل کنید و هر کس به دنبال یک سرنخ برود. مخصوصا در سناریو‌های حرفه‌ای، چندین و چند سرنخ مختلف وجود خواهد داشت.

لیست کامل بهترین اتاق فرارهای شمال ایران +مازندران /گیلان +آدرس و راه ارتباطی

در این بازی نیز مانند دیگر اتاق فرارها باید کار گروهی انجام دهید؛ البته این کار گروهی باید از طریق اعضای بدن شما صورت بگیرد؛ پس هماهنگی بین اعضای بدن شما و از آن مهم‌تر هوش شما است که باعث نجات شما خواهد شد. اتاق فرار گرمابه یکی از متفاوت‌ترین اسکیپ روم‌های حال حاضر شهر تهران با فضای نوستالژیک و باورپذیر سنتی ایرانی است. در این اتاق فرار شما فقط با ترس‌های قدیمی و دلهره‌هایی که در سایر اتاق فرار ها تجربه کردید مواجه نیستید و با معنای جدیدی از اسکیپ روم مواجه می‌شوید.

استانداردهای ایمنی برای اتاق فرار

اتاق فرار کیش و مات طبق گفته‌های خود مجموعه به شدت دلهره‌آور است و گفته می‌شود که حداقل باید تجربه ۵ بار اتاق فرار را از طراحی سایت اسکیپ روم قبل داشته باشید. برخلاف تصور عموم، طرفداران اسکیپ روم قشر خاصی از جامعه نیستند. مخاطبان اصلی اسکیپ روم ها معمولا گروه‌های دوستانه و خانوادگی هستند؛ اما امروزه این بازی به مدارس و دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ‌راه یافته است.

  • این اسکیپ روم با دارا بودن جذاب‌ترین لوکیشن و افراد آموزش دیده حرفه‌ای، توانایی ایجاد هیجان و جذابیت برای شما را دارا است.
  • پس یک ساعت فرصت دارید که با استفاده از سرنخ‌هایی که در سلول بازداشتگاه وجود دارد، قفل سلول را باز کنید و از این بازداشتگاه جهنمی فرار کنید.
  • این بازی‌ها معمولا از نظر تعداد افراد شرکت‌کننده انعطاف‌پذیر هستند.
  • برای معرفی بهترین اتاق فرارهای مرکز تهران، باید جایی برای اتاق فرار اسکیپ هوم باز کنید.

لیست بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران شرق و غرب، شمال و جنوب تشریفینو | allescape

اما میزبان شما یک جادوگر است که اصلا با مهمانی رابطه خوبی ندارد در طول بازی اتفاقاتی برای شما رقم می‌خورد که باید تلاش کنید تا از این اتاق سالم خارج شوید. فراموش نکنید که این یک بازی حرفه‌ای است پس از تمام تلاش خود استفاده کنید تا بهترین تیم را جمع کنید و سپس راهی این بازی شوید. کابوس شبانه را می‌توانید در کشور مجارستان در پایتخت آن یعنی بوداپست بازی کنید. اما ادوارد تصمیم میگیرد که یک بازی راه بیندازد و شما را مجبور به بازی می‌کند. این بازی توانسته است نظر افراد زیادی را به خود جلب کند و موفقعیت‌های فراوانی را برای خود به ارمغان آورد. داستان بازی از یک قسمت از فیلم The Bachelorette الهام گرفته است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار