“ما در شرف حرکت کامل هستیم” – Fitness Volt

همه سیستم ها برای این کار مناسب هستند نیک واکر، که پس از کسب دومین عنوان حرفه ای خود در نیویورک، شتاب زیادی در مسابقات آزاد مردان دارد. در پادکست اخیر Mutant and the Mouth، واکر به انتقادات پیرامون دور کمرش پرداخت و برنامه بازی “کامل” خود را برای مناقصه مستر المپیا در سال 2024 ارائه کرد.

از زمانی که واکر دومین حلقه حرفه ای نیویورک خود را به دست آورد، تمرکز خود را بر روی بزرگترین رویداد سال ثابت کرده است. در سال 2023 به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ و پارگی ساق پا مجبور به انصراف از مسابقات مستر المپیا شد. در غیاب او، درک لونسفورد به عنوان مدافع عنوان قهرمانی المپیا در دو بخش ظاهر شد و هادی چوپان هم تیمی خود را در یک نبرد نزدیک شکست داد.

یک هفته قبل از اینکه واکر در رقابت نهایی خود پیروز شود، او در کنار لانسفورد و تعدادی دیگر از ستاره های اوپن در مسابقات قهرمانی سالانه حرفه ای پیتسبورگ به عنوان مهمان ژست گرفت. اگرچه واکر هیکل ثبت اختراع خود را نشان داد، اما به دلیل اندازه کمرش انتقادات گسترده ای دریافت کرد. واکر در تلاش خود برای به دست آوردن یک بار دیگر جایزه ارزشمند Sandow، برنامه بازی خود را برای خلع ید بلانسفورد در اکتبر آینده فاش کرد.

نیک واکر برای مستر المپیا 2024 دریچه گاز تمام می شود و به انتقادهای گسترده پاسخ می دهد

واکر پس از افزایش شدت تلاش‌های تمرینی خود، قصد دارد تا قبل از آماده‌سازی برای المپیک 2024، از فاز ریباند استفاده کند.

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را سطح کنید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. روزانه الهام بگیرید، تمرین‌های حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی، و حمایتی را که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. اشتراک رایگان!

لطفا صبر کنید…

من به تازگی تمرینات شدید خود را از هفته گذشته آغاز کرده ام، بنابراین فکر می کنم در یک هفته آینده یا بیشتر به سرعت کامل خواهیم رفت، بنابراین 16 هفته خواهد بود.

“ما در حال چرخش هستیم – من همیشه مطمئن می شوم که مرحله برگشت را به بهترین نحو انجام می دهم و در عین حال سعی می کنم از غذا لذت ببرم.

واکر قبل از اینکه به سطح جدیدی از شدت آماده سازی برسد، در مورد غذا خوردن در رستوران با خانواده اش صحبت کرد و گفت که اگر مجبور باشد، یک غذای آماده را در ظرفی بیاورد تا با رژیم غذایی سخت خود سازگار باشد.

خانواده من حتی برای یک بار هم که غذا نمی خورند، برایشان مهم نیست که من با آنها غذا بیاورم، آنها فقط می خواهند من بیرون بروم، اما گاهی اوقات بعد از یک برنامه، من هم می خواهم بتوانم از یک وعده غذایی لذت ببرم؟ اگر مجبور نیستم ظرفی بیاورم، او گاهی اوقات این کار را می‌کند. گرفتار واکر.

واکر فاش کرد که در حالی که “روز به روز” برای مستر المپیا 2024 آماده می شود، کالری او به طور پیوسته در حال افزایش است.

“در حال حاضر، فقط جمعه است (من مت یانسن را به روز می کنم). سپس به دو روز در هفته تبدیل می شود و سپس به هر روز تبدیل می شود. در حال حاضر، ما فقط کالری را بسیار آهسته افزایش می دهیم. مدیریت خستگی تمرین ، خستگی قلبی، هر چه می خواهید اسمش را بگذارید، آن را به معنای واقعی کلمه روز به روز مصرف کنید که واقعاً همین است.

او برای رابطه ای که با مربی خود مت یانسن دارد ارزش قائل است و می افزاید که آنها همیشه در صورت بروز اختلاف به مصالحه می رسند.

باز هم، من فکر می‌کنم که این به خاطر رابطه‌ای است که من و مت ایجاد کرده‌ایم، او می‌داند که اگر من با چیزی مشکلی داشته باشم یا چیزی را دوست نداشته باشم، بدیهی است که این به دلیلی است، درست است به بازخورد من شدید، و گاهی اوقات من نظرات خود را در مورد مسائل به او می‌دهم و او می‌گوید: “نه، من آن را دوست ندارم. ما همه را کنار هم گذاشتیم و به مصالحه رسیدیم.”

واکر به نگرانی‌هایش در مورد کمرش اشاره کرد و گفت که حتی اگر روی صحنه ژست بگیرد، باز هم افرادی وجود دارند که از اندازه میانی او انتقاد می‌کنند:

“من فکر می کنم وقتی اکنون در اوج هستید، متأسفانه، این منفی گرایی است که دیدگاه ها را به خود جلب می کند. بنابراین، آنها فقط هر بار سرزنش می کنند – منظورم این است که این روزها، مردم می توانند بگویند که احمق هستید یا خیر، خوب است، احمق .

اما با من و کمر، هرگز این کار را نخواهم کرد، این عنوان من برای همیشه خواهد بود. می‌توانستم وارد شوم، احساس کنم می‌توانم خلاء را تمرین کنم، آن را روی صحنه بزنم، و همه می‌گویند: “اوه، اریب‌هایش هنوز گشاد بود.”

او بر این باور است که تا پایان دوران حرفه‌ای خود باید با انتقادات دور کمرش مقابله کند.

“احساس می‌کنم هر کاری انجام می‌دهم، این تا پایان دوران حرفه‌ام در کنار من خواهد بود. حتی اگر سامسون با پوست وارد شود، احتمالاً برخی می‌گویند: “کاش کمی سخت‌تر بود.” مثل این است که، برادر، گوش کن، این برای بهترین بود.”

لی هنی، قهرمان سابق هشت دوره المپیا، پس از تماشای تکامل این ورزش برای چندین دهه، ارزیابی صریح خود را از برترین ورزشکاران در مسابقات آزاد امروز ارائه کرد. او تاکید کرد که این ورزش “فقط به اندازه نیست” و بدنسازان را به دلیل تمرکز بیشتر روی توده تا تقارن، تعادل و بلوغ عضلانی مورد انتقاد قرار داد و افزود که “ساختن یک شاهکار زمان بر است.”

در حالی که کمتر از چهار ماه تا دیدار رقبا در مستر المپیا 2024 باقی مانده است، واکر قصد دارد از زمان خود عاقلانه استفاده کند و از کمر خود حمایت کند و در عین حال اطمینان حاصل کند که تعادل مناسبی را بین پر بودن و آماده سازی روی صحنه از 10 تا 13 اکتبر برقرار می کند.

مربوط: جی کاتلر نسبت به رسیدن نیک واکر به سه نفر اول در مستر المپیا در سال 2024 تردید دارد: “او باید قدم بردارد”

ویدئوی کامل کانال یوتیوب The Mutant and the Mouth را در زیر مشاهده کنید:


منبع: https://fitnessvolt.com/nick-walker-waist-criticism-2024-olympia-prep/