“من می توانم برنده شوم” – براندون کری در مورد آمادگی و جاه طلبی های مستر المپیا در سال 2023 صحبت می کند – Fitness Volt

لیگ حرفه ای IFBB براندون کاری او معتقد است که این آماده سازی بدون استرس می تواند راه را برای بازیابی جام ساندو برای او هموار کند. براندون کری در اولین مصاحبه خود در این فصل در برنامه بدنسازی رومیزی ظاهر شد تا در مورد پیشرفت و استراتژی خود قبل از مسابقات مستر المپیا 2023 صحبت کند.

“شاید استفاده از عنوان دیگری خوب و جالب باشد. براندون کوری به اشتراک گذاشت: “من تمام عواملی را که می توانم کنترل کنم کنترل خواهم کرد.”

براندون کاری ترکیبی در بین رقبای رده باز مردان است. او شکل، ساختار و تقارن خوبی دارد، اما به اندازه کافی پری عضلانی و جدایی را حفظ می کند تا جانوران توده ای نخبه این کلاس را به حرکت درآورد.

کری که یک حرفه ای IFBB است، بیش از یک دهه در این ورزش شرکت کرده و به لطف تمرینات حساب شده، تغذیه و مکمل ها به موفقیت های باورنکردنی دست یافته است. کری در سال 2019 به اوج حرفه بدنسازی خود رسید، فصلی که شاهد آن بود که این بازیکن 40 ساله نه تنها در مستر المپیا، بلکه در آرنولد کلاسیک نیز طلا گرفت.

جدا از تنها عنوان مستر المپیا، کری در مارس گذشته در آرنولد کلاسیک دو بار برنده شد و ویلیام بوناک و استیو کوکلو را شکست داد و مدال طلا را به دست آورد.

کری به عنوان تهدیدی که مورد توجه قرار نگرفته بود وارد المپیای 2022 شد و بار دیگر خود را در بزرگ ترین مراحل این ورزش در جایگاه چهارم ثابت کرد و نام هایی مانند سامسون داودا و ممدوح “بیگ رامی” السبایی را پشت سر گذاشت. در حالی که هادی شوپن اکنون تاج را در دست دارد، کری توضیح داد که برای بازپس گیری عنوان خود و پیروی از جی کاتلر چه چیزی لازم است.

براندون کری می گوید که مستر المپیا در سال 2023 به شرطی شدن خواهد رسید

مستر المپیای سابق 2019 فاش کرد که این دوره مقدماتی بوده است “سرد” و “سازنده” تا کنون با “بدون فشار.” اگرچه او در شبکه های اجتماعی فعال نبوده است، اما کری می گوید که طرفداران نباید او را با عدم تعهد به ورزش اشتباه بگیرند.

براندون کوری گفت: “احساس خوبی است. این یک راه اندازی سازنده عالی بوده است. بنابراین در حال حاضر هیچ فشاری برای من وجود ندارد، هیچ فشاری وجود ندارد.” “البته ماهیت اینترنت، اگر آنها نمی بینند، اگر شما هستند، وجود ندارد. در رسانه های اجتماعی فعال نیستند، آنها فکر نمی کنند شما وجود دارید. اگر به‌روزرسانی‌های جدید را پست نکنید، فکر نمی‌کنند شما وجود داشته باشید. “جالبه.”

در مورد پیشرفت، کاری تأیید کرد که این پیشرفت است “قطعاً به جلو می رویم” او در حالی که ماهیچه هایش را پر نگه می داشت می توانست دراز بکشد.

ما قطعاً جلوتر از منحنی هستیم. قطعاً بسیار سخت‌تر، از هم جداتر و در مجموع بسیار لاغرتر هستیم. پر بودن ماهیچه‌ها هنوز وجود دارد. سال گذشته ما بیشتر از آنچه در سال‌های گذشته انجام می‌شد به دست آوردیم. ما هنوز اندازه و پر بودن را داریم، بو.”همه چیز سخت تر است. این هدف از آوردن بدنی لاغرتر به این المپیک بود. ما در شرایط مساوی با آن هستیم و با وضعیتی که اکنون هستیم راحت هستیم.

با توجه به مخالفت ها، شرطی سازی ارقام کری برای موفقیت در ماه نوامبر بسیار مهم خواهد بود.

من فقط کوچکتر می شوم کری افزود: “من لاغرتر می مانم.” “می توانید ببینید که من در عرض چند روز پس از این عکسبرداری لاغرتر شدم. ما در روز شانه عکسبرداری کردیم.

“با ترکیب فعلی، تهویه مطبوع قطعا اولویت خواهد بود. من به عضلات شکم و پری طبیعی که دارم اجازه می‌دهم در بقیه زمان‌ها مرا تحمل کنند.

کری یک ظاهر خاص را هدف قرار داده است و اضافه می کند که اندازه و شرایط او با جهش و مرز بهبود یافته است.

بسیاری از مردم به دنبال ظاهر آرنولد 2019 هستند، اما فکر می‌کنم امسال نیز می‌توانم آن ظاهر را با کامل‌تر بودن در بدن خود تکرار کنم.»

“من قطعاً اکنون بزرگتر هستم. ما به راه خود ادامه می دهیم – وزن زیاد حرکت نمی کند – در حال حاضر، اصلاً حرکت زیادی نمی کند. من فقط هفته به هفته به بهبود و تطبیق ادامه می دهم. ما در آن نقطه هستیم. جایی که همه چیز در مسیر درستی است.

با نگاه به آینده، کری یک ترکیب مردانه باز را پیشنهاد می کند “پویایی” او بیشتر به سبک بدنسازی خود توجه می کند و به همین دلیل است که معتقد است امسال می تواند برنده شود.

“برای من، من هنوز از این ورزش لذت می برم.”

“بله، البته، من می توانم برنده شوم. فکر می کنم امسال پویایی بیشتر به سبک بدنسازی من می پردازد. فکر می کنم… برای من، امسال برای من سال هیجان انگیزی است. به همین دلیل است که وقتی مردم مرا نادیده می گیرند ناراحت نمی شوم زیرا فکر می کنم امسال مزایای بیشتری را که به عنوان یک ورزشکار در این ورزش دارم برآورده می کند. ما فقط اجازه می دهیم این اتفاق بیفتد.”

ما می دانیم که بدن من به طور معمول چه کاری انجام می دهد، بدن من معمولاً تغییر خوبی در فرم بدنم ایجاد می کند، مهم نیست که چقدر تلاش می کنیم وزنه را بلند کنیم، تغییر خوبی در ساختار ایجاد می کند. فکر می کنم ما توانستیم آن را به راحتی و بدون استرس انجام دهیم. بدن بیش از حد. من او برای این کار با آمادگی بیشتری آمد. چند تکلیف اضافی در خانه انجام دادم.

علاوه بر این، کری می‌گوید هیچ‌کس در بین پنج نفر برتر وجود ندارد “آنها فکر می کنند که نمی توانند برنده شوند.”

روز هر مردی می تواند باشد. او با این ذهنیت وارد می شود که “بله، این می تواند من باشم.”

در حالی که طرفداران و بدنسازان Curry را از لیست پیش بینی خود حذف کردند، Open Pro می گوید که او از این موضوع ناراحت نیست:

“این ممکن است – نیک البته، او می تواند با هر کسی آنجا معامله شود (5 نفر برتر). این فقط ماهیت آن است. ، من هنوز او را در ترکیب قرار نمی دهم، او هنوز باید آن را در این مرحله ثابت کند. برای من، مردم من را پایین می آورند پنج برتر… من با آن کاملاً خوب هستم. پیش بینی ها فقط پیش بینی هستند در این نقطه اصلا اذیتم نمیکنه “من به انتظارات اهمیت نمی دهم.”

کری درباره آینده بیگ رامی پس از کناره گیری از مستر المپیا 2023 صحبت می کند

کری امیدوار است که رامی بتواند با هر مشکلی که مانع از حضور او در المپیا می شود، مقابله کند.

رامی این آخر هفته در مسابقات قهرمانی حرفه ای دبی اعلام کرد که در المپیا شرکت نخواهد کرد، اما تا زمانی که یک ورزشکار به طور رسمی این کار را انجام ندهد، فکر نمی‌کنم او را از شرکت در مسابقات رد کنید.

او (رامی) گفت که باید استراحت کند. بنابراین او باید کاری را که باید انجام دهد انجام دهد. او دوست دارد با آنها رقابت کند. پسر، این کاری است که او دوست دارد انجام دهد. من می دانم که او برمی گردد.» رقابت با رامی همیشه فشار است، زیرا او یکی از افرادی است که من را بیشتر به چالش کشیده است.

“امیدوارم اگر این کاری است که می‌خواهد انجام دهد، او برگردد. امیدوارم بتواند از آنچه که باید مراقبت کند مراقبت کند. مطمئناً برای تو بهترین آرزوها رامی.”

اگرچه بیگ رامی در المپیا شرکت نخواهد کرد، اما براندون کری همچنان وظیفه دارد فهرستی از بدنسازان چالش برانگیز داشته باشد. برای به دست آوردن طلا، کاری باید قهرمان فعلی، شوپن، نایب قهرمان، درک لونسفورد و نیک واکر را شکست دهد – که همه آنها در المپیا 2022 از او جلوتر بودند.

بزرگترین رویداد ورزشی سال از 2 تا 5 نوامبر در اورلاندو، مرکز همایش اورنج کانتی فلوریدا برگزار خواهد شد. اگر کری عنوان سندو را دوباره به دست آورد، به جی کاتلر می‌پیوندد که تنها دومین مردی است که تا به حال عنوان مستر المپیا را به دست آورده است.

منبع: https://fitnessvolt.com/brandon-curry-can-win-2023-olympia/