نیک واکر “تنها دو راه” را فاش کرد که می‌توانست بدنسازی را ترک کند، از سه ورزشکار سابقی که می‌خواست با آنها مسابقه دهد نام برد – فیتنس ولت

نیک واکر او تمرینات خود را برای مستر المپیا 2024 برای مدتی متوقف کرد تا به سوالات داغ طرفداران پاسخ دهد. او در یک جلسه پرسش و پاسخ در اینستاگرام، دو روشی را که دوست دارد از بدنسازی بازنشسته شود، مطرح کرد و به سه ورزشکار از گذشته اشاره کرد که دوست دارد با آنها مسابقه دهد.

نیک واکر به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در بخش آزاد مردان، همچنان با اندازه ماهیچه‌ها، تراکم و استقامت عروقی خود شگفت‌زده می‌کند. طرفداران انتظار داشتند که او سال گذشته از آن سلاح‌ها در صحنه المپیا استفاده کند تا اینکه یک فاجعه‌بار همسترینگ و پارگی ساق پا مانع از شرکت او شد. درعوض، او از حاشیه تماشا کرد که درک لونسفورد به عنوان اولین بازیکن دو بار مستر المپیا ظاهر شد.

علیرغم شکست، واکر در نیویورک پرو 2024 بازگشت پیروزمندانه ای داشت و جواز حضور در بزرگترین نمایش سال را کسب کرد. و با رسیدن به درجه جدیدی از شدت آمادگی، واکر قدمی به عقب برداشت تا در مورد بازنشستگی آینده خود، همراه با برخی مسابقات فانتزی صحبت کند که طرفداران از دیدن آنها به وجد خواهند آمد.

نیک واکر می گوید در صورت پیروزی در مستر المپیا بازنشسته نمی شود و از سه بدنساز از گذشته نام می برد که دوست دارد با آنها رقابت کند.

به گفته واکر، او تنها در صورتی از بدنسازی بازنشسته می شود که انگیزه لازم برای رقابت را نداشته باشد یا بدنش دیگر نتواند خواسته های این ورزش را تحمل کند.

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را بالا ببرید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. الهام‌بخش روزانه، تمرینات حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی و حمایتی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. ثبت نام رایگان!

لطفا صبر کنید…

نه، من به رقابت ادامه می‌دهم تا زمانی که نخواهم دوباره در مسابقات شرکت کنم، فقط دو راه برای بازنشستگی وجود دارد: زمانی که دیگر انگیزه نداشته باشم، نه امسال بدیهی است که من می‌خواهم تا جایی که ممکن است قهرمانی Orioles و تا آنجا که ممکن است قهرمانی در آرنولد را کسب کنم و آن را ادامه دهم.

“تا زمانی که سرگرم باشم و به حرکت رو به جلو ادامه دهم، اهدافی دارم و به آنها خواهم رسید.”

فهرست واکر از بدنسازان سابقی که دوست دارد با آنها رقابت کند

جدای از جی کاتلر، واکر می‌خواهد ببیند که چقدر می‌تواند با دوریان یتس و مایک منتزر، بدنسازانی که به سبک‌های تمرین سخت‌شان معروف هستند، رقابت کند. او همچنین جی سسترنینو، دوست صمیمی خود و استعداد بازنشسته بدنسازی را از سال 212 انتخاب کرد.

واکر از طریق استوری اینستاگرام گفت: “دوریان یتس، بیایید ببینیم، مایک مینتزر، و شاید جی سیسترنینو. او ممکن است اکنون پیر شده باشد، اما مرد من می داند چگونه مردم را تحت فشار قرار دهد.”

واکر پس از ناکامی در رقابت در مسابقات معتبر سال گذشته، به تلاش خود برای سومین قهرمانی مستر المپیا ادامه می دهد. واکر برای آماده شدن برای نبرد خود با بهترین ها، روال تمرینی را با الگوبرداری از اردوی کوین لورون اجرا کرد. او در ماه‌های منتهی به نمایش در نزدیکی مربی خود مت یانسن به فلوریدا نقل مکان کرد. لورون همچنین به دلیل حرکت از مکانی به مکان دیگر برای آماده شدن برای مسابقات پرفشار معروف بود.

حتی اگر واکر سین سیتی را با دستان بالا رفته ترک کند، طرفداران بدنسازی می توانند مطمئن باشند که او به این زودی ها بازنشسته نخواهد شد. نکته دیگر: فکر می‌کنید واکر چگونه می‌توانست در برابر یتس، مینتزر و جی سیسترنینو خوب عمل کند، اگر همگی در یک صحنه بودند؟

مربوط: نیک واکر می‌گوید «حداقل 50000 دلار» می‌تواند او را در یک نمایش کوچک‌تر بدنسازی جذب کند.


منبع: https://fitnessvolt.com/nick-walker-retirement-and-past-bodybuilders/