نیک واکر در حضور مهمان خود در NPC High Roller Royale 2023 – Fitness Volt بازی می کند.

از مصدومیت برگشته، نیک واکر اخیرا وارد تئاتر شدم. واکر در حضور مهمان خود در NPC High Roller Royale 2023 در لاس وگاس، نوادا، در کنار کیون پیرسون، کوینتون آریا و استانیمال دی لونگو از 212 المپیا بازی کرد.

واکر با تنظیم مجدد دید خود در مستر المپیا 2023، تقریباً برای نبرد آماده بود تا اینکه همسترینگ و پارگی ساق پا مانع از اجرای او شد. در غیاب واکر، درک لونسفورد به عنوان اولین قهرمان مستر المپیا در دو بخش این ورزش تاریخ ساز شد. تنها یک ماه پس از این رویداد بزرگ، “جهش یافته” نگاهی اجمالی به آنچه که می توانست به صحنه بیاورد را نشان داد.

علاوه بر نیک واکر، 212 المپیا کئون پیرسون، ستاره اوپن، کوئینتون اریا، و استانیمال دی لونگو، قبل از شروع یک فصل بدنسازی دیگر، نگاهی به پیشرفت خود دارند.

نیک واکر، کیونی پیرسون، استانیمال دی لونگو و کوینتون ایریا با حضور مهمان کنترل شهر گناه را به دست می گیرند.

در حین بیانیه ای به عنوان مهمان در NPC High Roller Royale 2023، واکر در حالی که بر صحنه تسلط داشت، همسترینگ و ساق پاهای ظاهراً بهبود یافته خود را نشان داد.

برخی از نکات مهم این شب را در زیر ببینید:

همین یک ماه پیش، کیئونی پیرسون جهان را شوکه کرد و شاون کلاریدا، قهرمان دو دوره المپیک 212 را ناراحت کرد. با آوردن زیبایی‌شناسی و فرم به میز، نگاه پیرسون و کلاریدا نمی‌توانست متفاوت‌تر از این باشد.

پس از بزرگترین پیروزی در دوران حرفه ای خود، طرفداران و صداهای این ورزش کنجکاو هستند که آیا “اعجوبه” ابزار لازم برای تبدیل شدن به یک قهرمان طولانی مدت مانند اسطوره بدنسازی، فلکس لوئیس را دارد یا خیر.

Quinton Eriya به عنوان یک IFBB Open Pro نوید فوق العاده ای را نشان داده است. با داشتن بدنی بلند و تناسبات متعادل، سقف اریا در این ورزش بلند است، زیرا او زمان و فضای لازم برای رشد بدنش را دارد. سال گذشته، اریا در تامپا پرو 2022 سوم شد و در تگزاس پرو پنجم شد، جایی که افتخار مبارزه با اندرو جکد را داشت.

Stanimal De Longeaux فصل به فصل از طریق تهویه حاد و عروقی به بهبود خود ادامه می دهد. استانیمال یک چهره معمولی از کلاس Open است که دائماً خود را به رقابت عنوان می کند. در دو شروع اخیر خود، او در اورلاندو پرو 2023 سوم شد و در ونکوور پرو دوم شد.

سوالاتی در مورد مسابقه بعدی واکر از زمان مصدومیت ناگهانی او مطرح شده است. پس از شکست، واکر به ران هریس گفت که به دلیل مصدومیت‌های اخیرش شایسته یک دعوت ویژه برای مسابقات مستر المپیا 2024 است. در حالی که برخی نظر او را بحث برانگیز می‌دانستند، واکر گفت که اگر دعوت خاصی به او پیشنهاد نشود، پیشنهادی را انتخاب می‌کند و آن را برای مسابقات مقدماتی المپیا خود برنده می‌کند.

ما هرگز نمی دانیم اگر واکر در مسابقات مستر المپیا 2023 شرکت می کرد، در کجا قرار می گرفت. با این حال، قهرمان فعلی درک لونزفورد اخیراً تمام تلاش خود را برای پاسخ به این سؤال انجام داد. با توجه به ترکیبی که با آن روبرو شد، لانسفورد گفت که واکر اگر می‌توانست به میدان برود به سومی سقوط می‌کرد.

به طور کلی، مهمان این ترکیب را در لاس وگاس، نوادا معرفی کرد و طرفداران را بر آن داشت تا در مورد آنچه می‌تواند برای هر رقیب بعدی باشد صحبت کنند. همه جاده ها به نمایش مستر المپیا 2024 منتهی می شود که قرار است شصتمین سالگرد خود را از 10 تا 13 اکتبر جشن بگیرد.

مربوط: درک لونسفورد و هانتر لابرادا در آخرین حضور مهمان پس از المپیا 2023 نمایش را دزدیدند.


این داستان توسط داگ موری، سردبیر اخبار فیتنس ولت نوشته شده است. داگ علاقه زیادی به ورزش های قدرتی، بدنسازی و وزنه برداری دارد و متعهد است که گزارش های خبری دقیق و آموزنده را در اختیار شما قرار دهد. او عاشق ارتباط با خوانندگان است و همیشه خوشحال است که به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد.

اگر در مورد این مقاله خبری سؤالی دارید، لطفاً از طریق داگ تماس بگیرید در زیر نظر بدهید.

منبع: https://fitnessvolt.com/nick-walker-guest-pose-2023-npc-high-royale/