هادی شوپن چند هفته قبل از مسابقات قهرمانی مستر المپیا 2023 – فیتنس ولت، پاهای پاره خود را نشان می دهد و تمرینات کرانچ را با مربی خود انجام می دهد.

مستر المپیا 2023 منظره ای قابل مشاهده خواهد بود، زیرا برخی از قهرمانان برتر برای کسب جام Sandow رقابت خواهند کرد. با توجه به آپدیت اخیر هادی چوپان قهرمان فعلی، به نظر می رسد «گرگ ایرانی» بدون انجام مبارزه سختی به زمین نمی خورد. سال گذشته، قهرمان پرورش اندام ایران در دنیای تناسب اندام طوفانی را به خود اختصاص داد، زمانی که فیزیک بدنی دیوانه کننده ای به نمایش گذاشت که این عنوان معتبر را برای او به ارمغان آورد. و امسال با قضاوت بر اساس آخرین به روز رسانی آن به همان اندازه امیدوارکننده به نظر می رسد.

در حالی که شوپن در برابر غول‌هایی مانند درک لونسفورد، نیک واکر، سامسون داودا و غیره قرار خواهد گرفت، او به لطف مربی بدنساز مشهور هانی رامبد، هیکل فوق‌العاده عجیب و غریب خود را به میز می آورد. مربی رامبد که لونسفورد و کریس بامستد را نیز زیر بال خود دارد، برای بهبود حضور روی صحنه این بازیکن 36 ساله سنگ تمام گذاشته است.

هادی شوپن دیوانه‌وار خود را برای حضور موفق در مستر المپیا 2023 با مربیگری رامبد آماده می‌کند.

تنها چند هفته باقی مانده است، قهرمانان بدنسازی مشغول پمپاژ آهن هستند و تمام تلاش خود را برای رسیدن به شکوه نهایی انجام می دهند و گرگ ایرانی نیز تفاوتی ندارد. شوپن در آخرین به‌روزرسانی‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، با ایستادن در کنار مربی‌اش، هانی رامبد، اجمالی از تمرین خود را به اشتراک گذاشت. این دو پویا با هیکل قهرمان خود جهان بدنسازی را شگفت زده کردند. و اکنون، حتی افراد حرفه‌ای مانند جی کاتلر به برنده حاکم ادای احترام می‌کنند و اعلام می‌کنند که او «بازی نخواهد کرد».

امسال شاهدی بر جلسات تمرینی شدید شوپن خواهد بود، زیرا او با برخی از سرسخت ترین رقبا روبرو خواهد شد که برای نجات خود باز می گردند. قهرمانانی مانند درک لونسفورد و نیک واکر برخی از بهترین بازیکنان امسال هستند و هواداران چشمانشان را به آنها دوخته اند. در حالی که واکر با کمر بسته و تغییر شکل مشخص به این جایزه نگاه می کند، لانسفورد سال گذشته دوم شد و انتظار می رود با قدرت کامل بازگردد.

لانسفورد و شوپن علیرغم اینکه روی صحنه از هم جدا شدند، به خوبی کنار آمدند. هر دو قهرمان زیر بال رامبد خوش درخشیده اند و همیشه در تمرینات گروهی و در قسمت نظرات در شبکه های اجتماعی یکدیگر را تشویق می کنند. برادران آهنین، علیرغم اینکه نمونه ای عالی از اخلاق ورزشی و رفاقت هستند، طرفداران خود را برای دور دیگری از بازی در استیج مستر المپیا 2023 آماده کرده اند.

مربوط: کریس کورمیر، میلوس سارسف و دنیس جیمز 5 انتخاب برتر خود را برای مستر المپیا 2023 ارائه کردند.

مستر المپیا 2023 قرار است یکی از پر ستاره ترین رویدادهای تاریخ باشد. طرفداران برای دیدن اینکه چه کسی در صدر قرار می گیرد و چه کسی در مسابقه Sandow برنده می شود هیجان زده هستند. آیا چهره های جدیدی در بالا ظاهر می شوند؟ یا شوپن پیروز خواهد شد؟ یک چیز مسلم است – این رویداد یک رویداد فراموش نشدنی خواهد بود!

منبع: https://fitnessvolt.com/hadi-choopan-shredded-legs-2023-mr-olympia/