واسیلی سربان بدنساز رومانیایی در سن 73 سالگی پس از برنده شدن در آخرین رقابت – Fitness Volt، فیزیک بدنی خود را به نمایش گذاشت.

اجازه ندهید سن شما را از رسیدن به رویاهایتان باز دارد. این شعاری است که واسیلی سربان بدنساز روزانه با آن زندگی می کند. او همچنان به الهام بخشیدن به جامعه بدنسازی ادامه می دهد، زیرا اخیراً در سن 73 سالگی در حالی که در مسابقات قهرمانی آماتور اروپایی نخبگان IFBB 2024 شرکت می کرد، طلا گرفت.

سربان سال هاست که به عنوان یک استعداد شگفت انگیز بدنسازی نامی برای خود دست و پا کرده است. او نه تنها در تلاش های تمرینی خود بلکه در هر زمانی که روی صحنه می رود ثابت کرده است که همه کاره است. سربان در رومانی متولد شد و به لطف سطح آمادگی جسمانی چشمگیر خود به موفقیت دست یافت.

سربان در جدیدترین حضور خود در این مسابقات که از 1 تا 6 می 2024 در سانتا سوزانای اسپانیا برگزار شد، بیانیه ای را برای رقابت در رده بدنسازی مردان بالای 65 سال بیان کرد. در پایان داوران برنده این مسابقه را به وی اهدا کردند و او سه ورزشکار را در راه رسیدن به مدال طلا برتری داد. او توسط طرفدارانش به عنوان “بدنساز جاودانه” شناخته می شود و به حق است. این اولین باری نیست که او در مسابقات شرکت می کند، زیرا سربان 18 قهرمانی ملی و همچنین مقام چهارم مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرده است.

بدنساز Vasiliy Serban با موفقیت خود در بدنسازی در سن 73 سالگی همه را الهام می بخشد و در مورد رازهای تناسب اندام خود صحبت می کند.

واسیلی سربان جدا از فتح مراحل بدنسازی، هیکل چشمگیر خود را در استعداد رومی برنامه تلویزیون. با نزدیک به دو دهه تجربه روی صحنه، داوران ناامید نشدند.

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را بالا ببرید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. الهام‌بخش روزانه، تمرینات حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی و حمایتی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. ثبت نام رایگان!

لطفا صبر کنید…

به گفته سربان، او یک ماه قبل از پیروزی در آخرین مسابقه، تغییراتی در رژیم غذایی خود ایجاد کرد. او هفت روز در هفته ورزش می کند تا درصد چربی بدنی پایینی را که برای درخشش به عنوان یک استعداد بدنسازی به آن نیاز دارد، حفظ کند.

یک ماه قبل از مسابقه، رژیم غذایی ام را تغییر می دهم، از هر 7 روز، 7 روز ورزش می کنم، تمرین بیشتر طول می کشد (2 ساعت و نیم) و چربی از دست می دهم تا ماهیچه ها به وضوح دیده شوند.

او چند روز قبل از رفتن روی صحنه، مصرف نمک و آب خود را محدود می کند. او روزانه حدود 3500 کالری مصرف می کند تا به اوج عملکرد خود در اجراها برسد.

سه روز قبل از مسابقه، من هیچ نمکی نمی‌خورم و فقط یک لیتر آب در روز می‌نوشم، در مقایسه با 4-5 لیتری که در یک روز معمولی در طول تمرین می‌نوشم، در مجموع حدود 3500 کالری در روز مصرف می‌کنم. ” آشکار ساختن واسیلی سربان.

در مورد جزئیات تغذیه، بدنساز رومانیایی گاهی اوقات یک لیوان شراب می نوشد در حالی که به طور کامل از غذاهای سرخ شده و شیرینی ها اجتناب می کند.

او می‌گوید: «من گاهی یک لیوان شراب به عنوان غذا می‌نوشم و هرگز در مصرف آن افراط نمی‌کنم.

سربن با ثبت منظم پیشرفت تناسب اندام خود در رسانه های اجتماعی، الهام بخش هر کسی است که می خواهد بدون توجه به سن، این ورزش را امتحان کند. در حالی که ما مطمئن نیستیم که او چه زمانی دوباره به صحنه مسابقه بازخواهد گشت، اما طرفداران بی صبرانه منتظر دیدن او برای ادامه مسیر بدنسازی خود هستند.

مربوط: چهار بدنساز که با وجود بیش از شصت سال سن هنوز اندام قوی دارند


منبع: https://fitnessvolt.com/vasile-serban-shows-off-shredded-physique-at-73/