ورزشکاران کراس فیت، وزنه برداران حرفه ای، از جمله، به بازیگران برنامه تلویزیونی Gladiators – Fitness Volt می پیوندند.

بسیاری از مردم همیشه مجذوب مفهوم تماشای یک برنامه تلویزیونی هستند که در آن چندین شرکت کننده برای جایزه نهایی با هم رقابت می کنند. بنابراین جای تعجب نیست که سریال تلویزیونی با عنوان «گلادیاتورها“این سریال در دهه 90 موفقیت زیادی داشت. خب، این سریال اکنون در استرالیا بازسازی خواهد شد، اما به نظر می رسد بازیگران اکنون بهتر از همیشه هستند. این به این دلیل است که … برگزارکنندگان از ورزشکاران حرفه ای در وزنه برداری، کراس فیت و بدنسازی دعوت کرده اند، که قطعا نمایشی به بینندگان خواهد داد.

با بازگشت این سریال به پرده های تلویزیونی در سال 2024، بازیگران سریال رسمی “گلادیاتورها” مشخص شدند. اینستاگرام حساب. اعضا همچنین به شیوه‌ای دراماتیک معرفی شدند و هر کدام لباس‌های منحصربه‌فردی شبیه شخصیت‌های فیلم ابرقهرمانی به تن داشتند. اگر بخواهیم منصف باشیم، اعضای منتخب بازیگران احتمالاً همانقدر به ابرقهرمانان نزدیک هستند که تا به حال خواهیم دید.

بازیگران فیلم گلادیاتورهای استرالیا 2024

 • سندور “ققنوس” ارل – بازیکن سابق لیگ ملی راگبی (NRL).
 • جیمی “آشوب” موریس -وزنه بردار حرفه ای
 • Kwame “Maximus” یک دعا است – بدنساز
 • هریت “آرو” رابرتز – ورزشکار 4x CrossFit Games
 • برکات «سیکلون» چیلوفیا – مربی
 • Shanique “Halo” Grayling – زن سکسی
 • دامیان “کبرا” رایدر – مربی تناسب اندام
 • کاتلین “راون” ون زیل – ورزشکار 3x CrossFit Games
 • Alethea “Electra” Boone – ورزشکار 5x CrossFit Games
 • خان “اسپارت” پورتر – ورزشکار 7x CrossFit Games
 • تاتیانا “دنباله دار” دوما – جنگجوی نینجا برنده
 • جت “وایکینگ” کنی – ورزشکار مرد آهنی

مربوط: 4x WSM Zydrunas Savickas در سریال تلویزیونی موفق «دار و دسته‌های لندن» ایفای نقش می‌کند.

کراس فیت بیشترین تعداد نماینده خود را در مسابقات قهرمانی کشتی استرالیا 2024 خواهد داشت و چهار بازیگر در بازی های کراس فیت حضور خواهند داشت. از میان آنها، آنها 19 بار در بازی ها حضور داشتند که خان پورتر با هفت بازی خود بیشترین حضور را داشت. بقیه آلته آ بون با پنج شرکت، هریت رابرتز با چهار شرکت و کاتلین ون زیل با سه شرکت در بازی ها هستند.

از سوی دیگر، Kwame Dua، بدنساز، نماینده خواهد بود. کوامه که اهل استرالیا است، از زمانی که تنها 18 سال داشت، مسابقات بدنسازی را آغاز کرد. او از آن زمان به خوبی در صحنه تثبیت شده است، و از طرفداران باورنکردنی خود در رسانه های اجتماعی و داشتن بدنی چشمگیر برخوردار است.

مانند بدنسازی، پاورلیفتینگ نیز یک تکرار خواهد داشت که قرار است جیمی موریس در آن شرکت کند. او واقعاً یک ورزشکار شگفت‌انگیز است، اما شخصیت فوق‌العاده سرگرم‌کننده‌ای نیز دارد که او را به انتخابی عالی برای کشتی‌گیران استرالیایی 2024 تبدیل می‌کند. در مورد حرفه وزنه‌برداری‌اش، جیمی در 13 مسابقه ایالتی شرکت کرده و در 9 مسابقه برنده شده است. علاوه بر این، او اخیراً زمانی که رکورد جدید ددلیفت خام U90KG استرالیا را با وزن 270 کیلوگرم (595.2 پوند) بلافاصله پس از نوشیدن چند ویسکی به ثبت رساند، در فضای مجازی منتشر شد.

مربوط: دنیل رادکلیف، ستاره هری پاتر، هیکل خود را در برنامه تلویزیونی “Miracle Workers” نشان می دهد.

در طول نمایش تلویزیونی گلادیاتورهای استرالیا در سال 2024، 12 رقیب با چالش های متعددی روبرو خواهند شد که توانایی های ذهنی و فیزیکی آنها را آزمایش می کند. متأسفانه در حال حاضر تاریخ دقیقی نداریم که اولین قسمت این برنامه چه زمانی روی آنتن می‌رود و چه چالش‌هایی پیش خواهد آمد. با این حال، این فقط هیجان و لذت کشف آن را در هنگام تماشای همه چیز در تلویزیون افزایش می دهد. با قضاوت بر اساس بازیگران، می توان انتظار داشت که این یکی از بهترین نسخه های گلادیاتورها در تاریخ بسیار غنی سریال باشد.

منبع: https://fitnessvolt.com/crossfit-games-athletes-gladiators-tv-show/