کریس استو درباره قهرمانی ویلیام بوناک Empro Classic Pro در سال 2024 صحبت می کند و می گوید که او به خوبی با درک لونسفورد/هادی شوپن مقایسه می شود – Fitness Volt

آینده روشن به نظر می رسد ویلیام بوناک، که در نمایشگاه Empro Classic Pro 2024 بازگشت بزرگی داشت. در مصاحبه ای با Rx Muscle، مربی کریس استو در مورد برد صحبت کرد و شانس خود را در برابر مدافعان قهرمانی، درک لونسفورد و هادی چوپان در مستر المپیا 2024 ارزیابی کرد.

در آخر هفته، هواداران از گروهی از برترین رقبای قهرمانی جهان در آلیکانته، اسپانیا برای مسابقات قهرمانی کلاسیک پرو کلاسیک 2024 استقبال کردند. به عنوان مدافع عنوان قهرمانی وارد مسابقات شد.

پس از شروع پیش داوری، هواداران و ورزشکاران دیدند که کرزو توسط ویلیام بوناک و بهروز تابانی قهرمانان دو دوره آرنولد کلاسیک تحت فشار قرار گرفته است. با وجود اینکه کریزو به عنوان بازیکن مورد علاقه وارد نمایش شد، مجبور شد به مقام سوم بسنده کند زیرا “فاتح” با اندکی شکست تابنه را به دست آورد تا مسابقه مقدماتی مستر المپیا 2024 را کسب کند. .

کریس استو درباره آخرین برد ویلیام بوناک صحبت می‌کند و می‌گوید در مستر المپیا 2024 با درک لونسفورد/هادی شوپن به خوبی مقایسه خواهد شد.

اگرچه آستو معتقد بود سایز بوناک “کوچک” است، اما استدلال می‌کرد که سطح فوق‌العاده شرطی‌سازی او آن را جبران می‌کند.

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را سطح کنید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. روزانه الهام بگیرید، تمرین‌های حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی، و حمایتی را که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. اشتراک رایگان!

لطفا صبر کنید…

“من مطمئن هستم که او شخصاً بسیار بزرگ به نظر می رسد.” گرفتار استو. “من فکر می کردم او استثنایی به نظر می رسد.”

آستو توضیح می‌دهد: «نه. او کوچک‌تر است، اما در واقع در وضعیت بهتری قرار دارد. بزرگترین “اصلا”

آستو معتقد است که شرطی شدن بوناک نقاط قوت تیم او را برجسته می کند.

فکر می‌کنم او در این شرایط بازی کرد و این برای او کاملاً کارآمد بود، زیرا او در فرم فوق‌العاده سینه، جزئیات چهار سر، جزئیات چهار سر، جزئیات پشت سر، جزئیات همسترینگ را مشاهده کرد.

Aceto می‌گوید در حالی که Bonac در گذشته برای ارائه تراکم پایین بدن چشمگیر تلاش کرده است، اما این بار مشکلی نبود.

آستو می‌گوید: «او بعد از براندون (۲۰۱۹ مستر المپیا) بود. «این نسخه بهتری از وضعیت زمانی است که او در جایگاه دوم قرار گرفت، برای مدتی شروع به از دست دادن پاهای خود کرد.

وقتی از استو در مورد شانس های بوناک مقابل درک لونسفورد و هادی شوپن سوال شد، آستو توضیح داد که او “مقایسه خوبی دارد” به خصوص در لات ها، قفسه سینه کناری و دو سر بازوی عقب.

“بله، خوب، این یک سوال عالی است، زیرا آنها کوتاه هستند و او کوتاه است. ترکیب، آنها خوب مقایسه می کنند، منظورم این است که او خوب مقایسه می کند.

آستو می‌گوید: «او در ضربات عضلانی، کنار قفسه سینه و دو طرفه به خوبی مقایسه می‌کند.

آستو بر این باور است که وقتی بوناک در فرم خوبی است، «عنصری از شدت» دارد که او را به یاد شاون رودن فقید می‌اندازد.

هنگامی که ویلیام در وضعیت خوبی قرار دارد، یک عنصر از شدت وجود دارد که باید به آن نگاهی دوم و سوم بیندازید این امر لزوماً در تصاویر نشان داده می شود، شما باید آنجا باشید.

ویلیام بوناک پس از رد صلاحیت شدن از المپیا 2023 گفت که این تصمیم او را آزار می دهد. در حالی که او در چند سال گذشته به بازنشستگی فکر می کرد، بوناک به راحتی یکی از بهترین فیزیک های بدن خود را در اسپانیا تولید کرد و راه را برای صحبت در مورد اینکه چقدر می تواند در اکتبر آینده در المپیا صعود کند هموار کرد.

ویلیام بوناک تجربه بیشتری نسبت به سایر همتایان خود دارد و او قصد دارد در مسابقه بعدی خود که احتمالاً نمایش مستر المپیا 2024 است که برای 10 تا 13 اکتبر در لاس وگاس، نوادا برنامه ریزی شده است، اظهار نظر کند.

مربوط: ویلیام بوناک وسلی ویسر را از طریق یک تمرین سنگین پا راهنمایی می کند

ویدیوی کامل را از کانال یوتیوب Rx Muscle در زیر مشاهده کنید:


منبع: https://fitnessvolt.com/chris-aceto-talks-william-bonac-2024-empro-classic-win/