یک بدنساز در سن 34 سالگی بر اثر برخورد هولناک دو موتورسیکلت فوت کرد – فیتنس ولت

دنیای بدنسازی همچنان با مشکلات یکی پس از دیگری مواجه است. به گفته منابع مختلف، آندره کاوالکانتی در یک تصادف هولناک با موتورسیکلت بر اثر برخورد یک جوان 17 ساله که در سفر تفریحی بود به طرز غم انگیزی جان باخت.

در 5 جولای، BR 369 در Ebbora بیش از سه ساعت و نیم به دلیل یک تصادف رانندگی وحشتناک بسته بود. این تصادف به دلیل تلاش جوان 17 ساله ای که قصد عبور از خطوط را داشت با آندره کاوالکانتی، بدنساز برزیلی برخورد کرد.

یک بدنساز در سن 34 سالگی بر اثر برخورد با موتور سیکلت جان خود را از دست داد

این خودرو از رو به رو با موتور سیکلت کاوالکانتی برخورد کرد و متاسفانه این برخورد کشنده بود. آندره کاوالکانتی در سن 34 سالگی در محل حادثه کشته شد. درگذشت غم انگیز کاوالکانتی، دوستان و خانواده را در غم از دست دادن زندگی جوانش سوگوار کرد. بنیاد بدنسازی پارانا با صدور بیانیه ای این ضایعه را تسلیت گفت.

با کمال تاسف اعلام می کنیم که ورزشکار PRO SUPPORT @atletaandrecavalcanti صبح امروز در یک تصادف موتورسیکلت درگذشت.

تناسب اندام شدن، سریعتر

تناسب اندام خود را بالا ببرید: به انجمن قدرتمند ما در خبرنامه Fitness Volt بپیوندید. الهام‌بخش روزانه، تمرینات حرفه‌ای، نکات تغذیه، جدیدترین ورزش‌های قدرتی و حمایتی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید، دریافت کنید. ثبت نام رایگان!

لطفا صبر کنید…

چه زندگی جوانی پر از برنامه. از خداوند منان خواستاریم که با خبر این فاجعه به خانواده ایشان دلجویی کند.

آندره یک ورزشکار، دوست و شریک بزرگ بود و همیشه به عنوان فردی صادق و وفادار در یادها باقی خواهد ماند.

ما در اینجا روی زمین ضررهای بزرگی داشته ایم، اما دستاوردهای بهشت ​​یک هدیه بوده است.

با اعتماد به ابدیت و رحمت خداوند برایش دعا کنیم پدر 🙏 بنیاد بدنسازی پارانا کتاب ها.

به گفته پلیس بزرگراه فدرال، راننده 17 ساله مجوز رانندگی با خودرو را نداشت. او را دو نوجوان دیگر همراهی کردند که به بیمارستان های محلی منتقل شدند. در همین حال، راننده به ایستگاه پلیس مدنی در لوندرینا منتقل شد و در آنجا با قیم قانونی خود در مورد این حادثه مورد بازجویی قرار گرفت.

این حادثه بسیار آسیب زا است و بدتر شده است زیرا کاملاً قابل اجتناب بود. هنوز اطلاعات بیشتری در خصوص اینکه آیا راننده جوان با اتهامات مرتبط با این تصادف مواجه خواهد شد یا خیر منتشر نشده است.

اخیراً برزیل شاهد هجوم قتل ها و مرگ و میرها به ویژه در میان جامعه بدنسازی بوده است. چند روز قبل از مرگ آندره کاوالکانتی، جسد بدنساز برزیلی سالومائو د مورا ریبیرو مگنین در یک ملحفه پیچیده شده در پارک پیدا شد. این جوان 22 ساله با 5 گلوله مجروح شد و بازرسان از انگیزه این جنایت و یا اینکه چه کسی ممکن است آن را انجام داده باشد، اطلاعی ندارند.

علاوه بر این، فابیانا وراس، بدنساز در محل کارش که خانه او نیز بود، با ضربات چاقو مورد ضربات چاقو قرار گرفت. اگرچه این جنایت وحشیانه بود، اما پلیس پس از تماشای فیلم های دوربین مداربسته معتقد است که وراس ممکن است فردی را که به او حمله کرده است، می شناسد.

تمام قتل ها و مرگ های اخیر در میان بدنسازان برزیلی غم انگیز است، اما به نظر می رسد هیچ ارتباطی بین آنها وجود ندارد. مرگ نابهنگام و غم انگیز همه این افراد در کل جامعه بدنسازی احساس می شود. ما در Fitness Volt عمیق ترین تسلیت خود را به دوستان و خانواده آندره کاوالکانتی در این دوران سخت ابراز می کنیم.

مربوط: یک بدنساز پس از مرگ همسرش در بخش مراقبت های ویژه در پی یک حمله خشونت آمیز بازداشت شده است


منبع: https://fitnessvolt.com/bodybuilder-dead-motorcycle-collision/