#سیستمهای_تمرینی Instagram Videos And Photos

چه تفاوتی بین فیتنس و سایت omegagym بدنسازی وجود دارد؟ با توجه به اینکه فدراسیون بدنسازی رویدادهای مربوط به بانوان را در ماههای آینده پیش بینی کرده، باید دید فعالیت بانوان در این فدراسیون چه سرنوشتی پیدا می کند. معاونت بانوان برای نظام مند کردن فعالیت بانوان موافقت فدراسیون جهانی با پوشش بانوان بر اساس نظر وزارت ورزش در هر ۳ رشته را خواستار شده بود. در نتیجه، ورزشکاران از پودر پروتئین برای تسریع بهبودی پس از ورزش استفاده می کنند. پودر پروتئین شیر پگاه خراسان دارای تا 70 درصد پروتئین است و ترکیب 14 گرم پروتئین و 56 گرم کازئین در هر 100 گرم است. بلکه حتی ورزشهای متوسط که پنج تا شش بار در هفته انجام میشود، فواید مادام العمر برای سلامتی در پی خواهد داشت. این را هم به شما بگوئیم که وقتی درصد چربی بدن فرد کم میشود، بدن او عضلانیتر شده و رگهای روی بدنش نمایانتر میشوند. اینکه فردی یا ورزشکاری در هر سن و جنسیتی وارد این رشته میشود، از مزایای تخصصی این رشته است؛ چرا که محدودیت سنی و جنسیتی خاصی ندارد. دفعه بعدی با فشار کمتر (وزنه سبکتر، سرعت پایینتر یا تعداد تکرارهای کمتر) به تمرین بازگردید. دپارتمان سلامت و خدمات انسانی آمریکا در مورد تعریف قدرت عضلانی اینطور میگوید که قدرت عضلانی عبارت است از توانایی ماهیچهها در تولید نیرو در طول انجام یک فعالیت فیزیکی.چندین راه برای تعیین میزان قدرت عضلانی یک فرد وجود دارد.اساسا این راهها شامل لیفت کردن یا کشیدن مجموعه ای از وزنهها در یک وضعیت مشخص و مقایسه نتایج آن با دیگر افراد میشود.در مجموع اگر یک عضله به شکل مستمر و پایدار کار کند در نهایت قدرت آن افزایش خواهد یافت.راههای بسیاری برای تحت فشار قرار دادن عضلات وجود دارد اما هر فعالیتی که از ماهیچهها کار بکشد و باعث خستگی آن شود در نهایت باعث افزایش قدرت آن در دراز مدت خواهد شد.

کالری زیاد، چربی اضافی در بدن ذخیره می کند که دفع آن در مراحل بعدی دشوار است. مکانیزم دقیق عضله سازی کاملا درک نشده اما اصول کلی آن به خوبی شناخته شده میباشد.انجام تمرینات باعث هایپرتروفی عضلات (گسترش) میشود.این افزایش حجم از طریق ارتقا تولید پروتئین درون سلولها روی میدهد.این افزایش در میزان آکتین و میوزین یعنی اینکه واحدهای منقبض شونده بیشتری کنار هم کار خواهند کرد و در نتیجه نیروی بیشتری تولید خواهد شد.در موازات این فرایند تغییراتی نیز از طریق تمرینات در سیستم عصبی به وجود خواهد آمد.این تغییرات به دو شکل انجام خواهد شد. استقامت قلب و ریه نشان دهنده ی توان بدن شما برای تامین سوخت لازم به هنگام انجام فعالیت بدنی، از طریق سیستم گردش خون و ریه میباشد. به طور خاص ، برای بدست آوردن ماهیچه ، باید پروتئین بیشتری مصرف کنید تا بدن شما در طی مراحل طبیعی عمل سوخت و ساز را انجام دهد.

بنابر این آنها استراحت بین ستها را طولانی تر میکنند و زمان آن را به 3 تا 5 دقیقه میرسانند تا بازیابی به صورت کامل انجام شود. این افراد نباید خود را طولانی مدت در این مرحله (کمبود چربی بدن) نگه دارند چرا که بدن از لحاظ هورمونی دچار اختلال خواهد شد (به دلیل ساخته شدن خود هورمون از چربیها) و احتمال اینکه آسیبهای جدی به بدن وارد شود وجود دارد. همچنین پروتئین حس سیری طولانی مدت را در شما به وجود می­آورد، و در نتیجه استفاده از یک برنامه­ ی غذایی برای شما ساده تر خواهد بود. مکملهای غذایی میتوانند با افزایش تودهی عضلانی باعث افزایش وزن شوند. افرادی که فیتنس نچرال کار میکنند، همواره در تلاش برای افزایش تودهی عضلانی و کاهش چربیهای بدن هستند. تخم مرغ نه تنها منبع خوبی از ویتامینها، مواد معدنی و چربیهای سالم است بلکه منبع بسیار خوبی از پروتئین نیز هست. ساختار پروتئین وی از آسید آمینه تشکیل شده است. 6 گرم پروتئین در هر تخم مرغ وجود دارد.

این دو محصول هر دو میان ورزشکاران طرفداران زیادی داشتند چرا که هم قیمت مناسبی داشتند و هم به آسانی هضم می شدند. پروتئین وی انواع مختلفی دارد و سرعت جذب و هضم آن بالا است. در ضمن بعضی مواد ترکیبی با آنها موجب بروز واکنشهای حساسیتی شده است. این اتفاق می تواند باعث برهم خوردن هورمون های زنانه و اختلال در پریود آنها شود. با این حال, در بدن انسان, شبیه هورمون عمل نمی کند. در مجموع ورزش باعث میشود تا بدن در دریافت، توزیع و استفاده از اکسیژن کارامد تر عمل کند.این بهبودها در گذر زمان باعث افزایش استقامت و سلامت عمومی بدن میشود.دانشکده پزشکی ورزشی آمریکا توصیه میکند در هفته ۳-۵ جلسه به مدت ۳۰-۶۰ دقیقه تمرین هوازی داشته باشید و میزان فشار تمرین نیز باید طوری باشد که از ۶۵-۸۵% حداکثر ضربان قلب استفاده شود.تناسب سیستم قلبی تنفسی نشان داده است که میتواند باعث کاهش ریسک ابتلا به بیماریهای قلبی، سرطان ریه، دیابت نوع ۲ و سکته و دیگر بیماریها شود.

در فیتنس دیگر از آن حجمهای افراطی که در پرورش اندام دیده میشود خبری نیست. فرانک زینِ زیبا و خوشاستیل درسی فراموش نشدنی به آرنولد شوارتزنگر جوان و همچنین دنیای پرورش اندام داد. اگر می خواهید بدنی زیبا و عضلات قوی و ورزیده داشته باشید دو گزینه پیش رو دارید، بدنسازی و دیگری فیتنس که با هم کمی تفاوت دارند. در واقع فیتنس یک نوع آمادگی جسمانی است که با تمرینات سبک با دستگاههای بدنسازی و ترکیب ورزشهای هوازی و قدرتی و پیروی از یک رژیم غذایی سالم میتوانید به اندامی زیبا و متناسب برسید. ۵- خوردن چربی برای رسیدن به فیتنس و سلامتی ضروری است. بر هم خوردن عادت ماهیانه می تواند باعث پوکی استخوان و یائسگی زودرس شود.

پسته اکبری در سه نوع زعفرانی، شور و خام به مصرف می رسد این پسته به صورت دست چین برداشت می شود و از آنجایی که همه دانه های آن خندان هستند به راحتی از پوست خود جدا می شوند مغز این پسته مانند بادام کشیده است و عرضه آن به صورت خام است که باعث می شود تمام خواص آن حفظ شود. حذف هر کدام از این سه گروه می تواند پیامدهای منفی برای شما به دنبال داشته باشد. رشته ورزشی فیتنس و یا فیتنس بودن، واژهای است که اکثریت افراد به دنبال آن هستند تا به سمت چاقی و امراض دیگر هدایت نشوند. پس حتماً این مواد غذایی را در برنامه غذایی خود بگنجانید تا سالم تر و به فیتنس نزدیک تر باشید. فیتنسکاران و بدنسازان تقریبا رژیم غذایی برابری دارند اما یک بدنساز به دلیل ساخت عضله و افزایش حجم آن پروتئین غذایی و مکملهای بدنسازی زیادی دریافت میکند در حالیکه فیتنسکار با توجه به سوخت وساز بدنش میزان پروتئین کمتری مصرف میکند.

استقامت قلبی تنفسی نشان دهنده این است که بدن شما چگونه میتواند در طول فعالیتهای فیزیکی از طریق گردش خون و سیستم هوازی به بدن سوخت رسانی کند.فعالیتهایی که کمک به بهبود استقامت قلبی تنفسی میکنند آنهایی هستند که باعث افزایش ضربان قلب برای یک مدت زمان مشخصی میشوند.این فعالیتها شامل شنا کردن، پیاده روی سریع، دوندگی و دوچرخه سواری میشوند.بسیار مهم میباشد که در ابتدا این فعالیتها را به آهستگی انجام دهید و سپس به تدریج شدت آن را افزایش دهید. ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید به صورت جدی در این رشته ورزشی فعالیت کنید یا خیر سپس باید به سراغ پیدا کردن کلاس های این رشته ورزشی بروید. کمپانی سایتک نوتریشن مجارستان دارای بیش از ۷۰۰ محصول متنوع درزمینهٔ مکملهای ورزشی است.

مقدار مصرف مکملهای بدنسازی در زنان، مردان و نوجوانان کاملا با یکدیگر متفاوت است و نباید این مسئله را نادیده گرفت. یک فیتنس مدلینگ باید همیشه حالت تناسب اندام را حفظ کند و نباید اجازه دهد چربی بدنش بیشتر از ۸ درصد باشد. اما نباید از یاد برد که فیتنس زنان با فیتنس مردان متفاوت است. رسیدن به فیتنس و اندام ایده آل آرزوی خیلی از بانوان است. برای خیلی از بانوان تعریف فیتنس داشتن شکمی شش تکه است. با این حال، در حالی که مصرف بالای پروتئین ممکن است به افراد مبتلا به مشکلات کلیوی آسیب برساند، اما به افراد با کلیه سالم ارتباطی ندارد. انواع رژیم که در سایت قرار دادیم برای دریافت پروتئین گیاهی مناسب هستند. لطفا جهت حمایت از ما، به سایت ادکوان مراجعه کنید. خواننده محترم، این مطلب در سایت ادکوان ( پایگاه تخصصی بدنسازی و پاورلیفتینگ ) منتشر شده و شما هم اکنون درحال خواندن نسخه کپی آن هستید. با مراجعه به یک باشگاه حرفه ای و استفاده از تعالیم صحیح و اصولی یک مربی با تجربه، قطعا متوجه تاثیرات مثبت آن در سلامتی و روحیه ی خود خواهید شد. در واقع توصیهی متخصصان هم همین است که به جای استفاده از این مکملها، تمرکز خود را روی تمرینات صحیح بگذارید.

درست است که راه رسیدن به فیتنس برای بانوان هموار نیست و در مقایسه با آقایان تلاش بیشتری می طلبد. مسابقه تناسباندام و فیگور نوعی رویداد زیبایاندام بانوان است. در صورتی که در پس آگاهانه برای رسیدن به سیکس پک تلاش کنید و بدانید که ممکن است مجبور باشید بعد از رسیدن به آن مشکلاتی را تجربه کنید. بعد از انجام ورزش مقاومتی مثل کار با وزنههای سنگین، پارگیهای میکروسکوپی در عضلات ایجاد میشود. توصیه میشود برای دریافت نتایج مطلوب تمرینات با وزنه خود را با ۸۰% یک تکرار حداکثر و ۳-۹ تکرار در ۳-۵ ست انجام دهید. از طرفی برای حجیم شدن عضلات و بافت های دیگر با کمک یک مربی ماهر ورزش های سنگین و بدنسازی تمرین هایی را در روز انجام می دهید که این امر کمک شایانی به شما برای رسیدن به اندام ایده آل خود خواهد کرد.

به مدت ۲ ساعت و نیم در طول کل هفته ورزش متوسط انجام دهید. این تفاوت در تعداد جلسات ورزشی نیز هست و همچنین طول جلسات آنها هم فرق میکند. این حقیقت که با انجام تمرین منظم قلب و کارایی آن بهبود میکند کاملا شناخته شده است.اگرچه در تحقیقات اخیر نشان داده شده است که انواع دیگری از فعالیتها میتوانند به طرق دیگری قلب را تغییر دهند.انواع ورزشها میتوانند حجم کلی قلب را افزایش دهند اما تفاوت بسیار زیادی بین ورزشکاران استقامتی نظیر قایقرانان و ورزشکاران قدرتی نظیر بازیکنان فوتبال وجود دارد.در ورزشکاران استقامتی قلب آنها دارای بطن چپ و راست گسترش یافته میباشد که همچنین دیوارههای قلب آنها دارای ضخامت بیشتری میباشد مخصوصا بطن چپ.

دکا دورابولین یک نوع مکمل استروئید است که از دهه ۶۰ در بازار موجود شده و یکی از بهترین مکمل های بدنسازی برای ورزشکارانی که به ریزش موی خود اهمیت می دهند است. در مطلب چرا اسکات بهترین حرکت برای بزرگ شدن و برجسته کردن باسن نیست، توضیحات کاملی در این باره دادم. شاید تعریف فیتنس شامل قدرت، توان بدنی، سرعت و هماهنگی نیست، البته که اینگونه هم این لغت عجیب به نظر خواهد رسید. بدتر از همه، انجمن ملی بدنسازی و تمرینات قدرتی (NSCA)، بهترین انتشارات مرتبط با فیزیولوژی ورزش، در مقالات معتبر خود “ضرورت تمرینات قدرتی و آماده سازی بدن” هیچ اشاره ای به تعریف این دو لغت نکرده است. تحقیقات علمی انجام شده شده ثابت کرده اند که بهترین حرکت برای عضلات باسن، حرکت هیپ تراست است. پروتئین وی به علت فراوری های مختلف و پردازش هایی که پشت سر می گذارد دارای انواع مختلف است که هر کدام نسبت به یکدیگر مزیت های مختلف و قابل توجهی دارند. بد نیست که بدانید شیر انسان ۶۰ درصد پروتئین وی دارد و شیر گاو تنها حاوی ۲۰ درصد پروتئین وی است. پایه و اساس فیتنس چربیسوزی است و ورزشکار با رعایت رژیم غذایی خاص و کاهش مقدار کالری دریافتی خود ضمن انجام حرکات ورزشی چربیسوزی میکند.

سیب زمینی شیرین سرشار از موادی است که منجر به کاهش التهاب گردیده و میزان قند خون را کاهش میدهد. برای تناسب اندام و کاهش وزن هم پروتئین وی ایزوله گزینه مناسبتری است. اگر به دنبال عضله سازی و چربی سوزی در کنار هم هستید، مکمل بدنسازی whey gold ایزوله برای شما بهترین گزینه است. ۱- داشتن سیکس پک می تواند برای بانوان عوارضی را به دنبال داشته باشد. در این مطلب فیت لیدی قصد دارم ۵ حقیقت بسیار مهم درباره فیتنس بانوان را برای شما آشکار کنم که کمتر کسی به شما می گوید. همچنین برای کسانی که قصد مادر شدن در آینده را دارند این موضوع می تواند مشکل زا باشد. همچنین واژه بلند کردن، بهعنوان بخشی از تمرینات با وزنه نیز کمی نادرست است مگر اینکه دقیقا به وزنهای که برخلاف نیروی گرانش حرکت داده میشود اشاره کنید؛ زیرا تمامی تمرینات نیازمند بلند کردن نیستند. همچنین پروتئین وی در عملکردی مشابه با مکمل کراتین بدنسازی، از تجزیه عضلات در طی تمرینات ورزشی جلوگیری می کند. بهطور کلی، بدن اگر از لحاظ حجم عضلانی رشد بیش از اندازه کرده باشد از تناسب خود (نسبت به قامت) خارج شدهاست بنابراین پس از دوره شکوفایی بدنسازی، انشعاباتی در مسابقات حرفهای آن روی داد بهطوریکه در برخی از آن مسابقات، محدودیتی برای حجم عضلانی وجود ندارد و تناسباندام نسبت به قامت را در نظر نگرفته و به فاکتورهای حجم عضلانی، تناسباندام نسبت به یکدیگر و کات بودن بدن اهمیت میدهند و در برخی دیگر از مسابقات، تناسباندام نسبت به قامت نیز در کنار فاکتورهای دیگر در نظر گرفته میشود که البته اینگونه مسابقات بیشتر در رده بانوان رونق دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار