میچل هوپر خود را با PM Hafthor Björnsson و Eddie Hall مقایسه می کند – Fitness Volt

بحث بر سر اینکه چه کسی عنوان بهترین ورزشکار قدرتی را دارد از دیرباز موضوع بحث در جامعه قدرت بوده است. با این حال، از آنجایی که بسیاری از محبوب ترین ورزشکاران در این ورزش به طور همزمان در مسابقات شرکت نکردند، هرگز یک نتیجه قطعی ممکن نشد. قوی ترین مرد جهان در سال 2023 میچل هوپر، کار خود را بر عهده گرفت تا حرفه خود را تا کنون با چند ورزشکار مقایسه کند که در بحث Strongman GOAT (بزرگترین تمام دوران) از آنها بیشتر نام برده شده است. دو ورزشکاری که هاپر با خود مقایسه کرد نخست وزیر هافتور بیورنسون و ادی هال بودند.

میچل هوپر به فعالیت خود ادامه داد یوتیوب با سریالی که با استقبال تماشاگران مواجه شد. میچل در دو ویدیویی که تا کنون پست کرده است، تحقیقات گسترده‌ای انجام داده است تا رویدادهای مشابهی را که او و نمادهای ورزشی انجام داده‌اند، بیابد. بنابراین، پس از یافتن هفت مورد از آن رویدادها، میچل یک مسابقه خیالی برگزار کرد که در آن امتیازات هر دو ورزشکار را با هم مقایسه کرد. بقیه چیزها ساده بود، زیرا مرد قوی تر مسابقات بیشتری را برد.

مربوط: نگاهی به روز قوی ترین مرد جهان، میچل هوپر

میچل هوپر در برابر هافتور بیورنسون

میچل هوپر برای اولین بار فاش کرد که چقدر به Hefthor Björnsson احترام می گذارد و توضیح داد که چقدر از او به عنوان یک ورزشکار سخت قدردانی می کند. علاوه بر این، او آمار حرفه ای جامعی را هم برای هافتور و هم برای خودش فاش کرد.

ثور 62 مسابقه بین‌المللی و 28 برد دارد. با من مقایسه کنید، من 12 مسابقه و پنج برد دارم. ما هر دو یک عنوان WSM داریم، اما ثور در سال 2018 به‌عنوان قوی‌ترین فرد تمام دوران شناخته می‌شود.

اولین رویداد بلافاصله برای میچل هوپر یک امتیاز بیهوده بود، از زمانی که او قرار گرفت مکس ددلیفت برای شروع. اگرچه ددلیفت نقطه قوت هوپر است، اما هافتور رکورد جهانی 501 کیلوگرم (1104.5 پوند) را در اختیار دارد که او را به بهترین ورزشکار این ماده تبدیل می کند. برای مرجع، بزرگترین ددلیفت هوپر 475 کیلوگرم (1047.2 پوند) است.

دومین رویداد در مسابقه ساختگی میچل هوپر بود روی Record کلیک کنید برای تکرارها، هر دو ورزشکار یک ابزار را با وزن 195 کیلوگرم (429.9 پوند) اجرا می کنند. این منجر به تساوی شد، زیرا هاپر و بیورنسون هر کدام سه تکرار انجام دادند.

رویداد سوم عزیزترین میچل هوپر من بود، نیر کاری، زیرا معمولاً وقتی این را در مسابقات نشان می دهد بسیار مسلط است. هر دو مرد در مقطعی از دوران حرفه ای خود یوغ 500 کیلوگرمی (1102.3 پوند) 20 متر حمل می کردند. با این حال، هوپر در اینجا امتیاز را با زمان 11.06 ثانیه به دست آورد، در حالی که هافتور 11.99 ثانیه را ثبت کرد.

“فکر می‌کنم این به شما نشان می‌دهد که ثور چقدر خوب است. زیرا برای اینکه او آنقدر به این رویداد نزدیک باشد که من با اختلاف زیادی بهترین خود را می‌دانم، به شما نشان می‌دهد که واقعا چقدر رقیب خوبی است.

رویداد بعدی ارائه شده توسط هاپر و بیورنسون بود نگهدارنده قاب کلاسیک آرنولد استرانگمن. هافتور در اینجا با بهترین زمان خود 11.80 ثانیه امتیاز دیگری کسب کرد، در حالی که هاپر مسابقه را در 14.61 ثانیه به پایان رساند.

یکی دیگر از کلاسیک Strongman که این دو فرصت داشتند در یک مسابقه رسمی اجرا کنند، بود پرس دمبل حداکثر. میچل هوپر در مسابقات قویترین مرد جهان در سال 2023 به وزن 140 کیلوگرم (309 پوند) دست یافت، در مقابل، حفتر 136 کیلوگرم (299.8 پوند) وزن داشت. بنابراین، به میچل هوپر اشاره کنید.

“من یک اخطار دیگر را در اینجا می گذارم. حداکثر دمبل هایی که او انجام داد، این تنظیم، واقعاً از او نمی خواست حداکثر خود را انجام دهد. من مطمئن هستم که اگر در دوران اوج خود بیشتر تلاش می کرد، می توانست این کار را انجام دهد. بیشتر. اما او این کار را نکرد.”

آخرین رویداد مسابقه فانتزی میچل هوپر بود دانلود مسابقه، که به دلیل تفاوت در ابزار، ارتفاع سکوها، کف و … بسیار دشوار است. با این حال، او از مسابقه بارگذاری WSM استفاده کرد که از پنج ابزار تشکیل شده است. بهترین زمان هافتور 31.22 ثانیه و بهترین زمان هوپر 38.31 ثانیه است.

مانند بسیاری از رقابت‌ها، مسابقه فانتزی میچل هوپر در پایان به پایان رسید سنگ های اطلس. بهترین زمان هافتور برای پرتاب پنج سنگ 26.8 ثانیه و زمان میچل 36.9 ثانیه بود.

“چیزی که مردم در مورد ثور و استونز متوجه نمی شوند این است که او یک تهدید مطلق برای استونز بود. هیچ شانسی وجود ندارد که بتوانم او را روی استونزها حتی در بهترین روزم لمس کنم.”

خلاصه

 • مکس ددلیفت: بیورنسون برنده شد
 • آسانسور چوب بلوط اتریشی: اتحادیه
 • نیر کاری: هاپر برنده می شود
 • آرنولد فریم کری: بیورنسون برنده شد
 • پرس دمبل حداکثر: هاپر برنده می شود
 • دانلود مسابقه: بیورنسون برنده شد
 • سنگ های اطلس: بیورنسون برنده شد

جمع: هافتور بیورنسون برنده شد

“به طور کلی، او بهتر از من زمانی است که در بهترین حالت خود بود. هیچ ایرادی در این نیست… چیزی جز تحسین و احترام برای هر کاری که انجام داده است.”

Hafthor Bjornsson همچنین اخیراً اعلام کرد که به Strongman بازخواهد گشت و در Arnold Strongman Classic 2024 شرکت خواهد کرد. بنابراین، ممکن است به زودی شاهد یک مبارزه واقعی بین Mitchell Hooper و Hafthor Bjornsson باشیم.

ویدئو کامل را اینجا تماشا کنید:

مربوط: هافتور بیورنسون «تقریباً» پس از پارگی قفسه سینه به دامنه کامل حرکت می‌رسد، تزریق پلاسمای غنی از پلاکت/سلول‌های بنیادی دریافت می‌کند.

میچل هوپر در مقابل ادی هال

با استفاده از همین اصل، میچل هوپر خود را با نماد دیگری به نام ادی هال مقایسه کرد. جالب اینجاست که هال و هافتور در زمان مسابقه بزرگترین رقبای یکدیگر بودند. بنابراین، پس از دیدن اینکه هاپر چگونه در برابر ورزشکار ایسلندی ایستادگی می کند، در اینجا آمده است که اگر او در برابر ادی هال مسابقه می داد، چه شکلی می شد.

میچل هوپر از همان رویدادها به همان ترتیب استفاده کرد تا دوباره امتیاز اول را از دست بدهد، در حالی که ادی هال مایل ها بالاتر از او در مکس ددلیفت اتفاق افتاد. ادی ظاهراً رکورد جهانی ۵۰۰ کیلوگرم (۱۱۰۲٫۳ پوند) را برای چندین سال قبل از شکستن هافتور بیورنسون در اختیار داشت.

این یک برد آسان برای ادی است. این احتمالاً مشهورترین بلند کردن وزنه در تمام دوران است که او وزنه 500 کیلوگرمی را در سال 2016 بلند کرد.

انتقال به بلوط اتریشی برای بازیگران، ادی هال نتوانست یک تکرار را روی ابزار 205 کیلوگرمی (451.9 پوند) کامل کند. از سوی دیگر، میچل هوپر معتقد است که در صورت فرصت می توانست حداقل یک تکرار انجام دهد، زیرا او سه تکرار با وزن رکورد 195 کیلوگرم (429.9 پوند) انجام داد. از آنجایی که هیچ راهی برای مقایسه مستقیم این دو در این رویداد وجود نداشت، هوپر موضوع را در دستان خود گرفت.

یک بار دیگر نوبت به بهترین رویداد میچل هوپر می رسد که… فوق العاده خفن. این بار، هاپر در حالی که او و ادی هال یک سوپر یوک 450 کیلوگرمی (992 پوند) حمل می کردند، یک کبریت پیدا کرد. هوپر با زمان 9.84 ثانیه امتیاز دیگری به دست آورد، در حالی که ادی با زمان 10 ثانیه کمی سرعت خود را کاهش داد.

بعدی است پایه قاب کلاسیک آرنولد استرانگمن، جایی که هاپر دوباره پیروز شد، ادی هال هرگز نتوانست کل دوره را به پایان برساند، در حالی که مرد قدرتمند کانادایی این کار را انجام داد.

را پرس دمبل حداکثر این دوباره مقایسه مستقیمی نبود، زیرا ادی هال 124 کیلوگرم (273.4 پوند) را با دمبل واکر بلند کرد. از سوی دیگر، میچل هوپر، 140 کیلوگرم (308.6 پوند) را روی نوع دیگری از دمبل قفل کرد. نکته همچنان به میچل می رسد، اما او چیزی برای گفتن داشت.

او از یک دمبل 124 کیلوگرمی سیر استفاده کرد که احتمالاً سخت‌تر از دمبل‌های بزرگ‌تر است… من آن را در حداکثر وزن قرار دادم، اما احتمالاً نزدیک‌تر از آن چیزی است که اعداد نشان می‌دهند.»

با دیدن اینکه چگونه ادی هال یک هیولای ثابت بود، دانلود مسابقه رویداد طرف قوی او نبود. با این حال، هنوز هم در مسابقات مرد قوی محبوبیت زیادی دارد، بنابراین هوپر از آن برای مقایسه استفاده کرد. هال برای پنج ابزار زمان 47 ثانیه داشت که تقریباً ده ثانیه کندتر از بهترین ابزار هوپر بود.

آخرین رویداد بود سنگ های اطلس. با این حال، بهترین زمان ادی هال 24 ثانیه با مجموعه سنگ های سبک تر بود، در حالی که هاپر مجموعه سنگ های سنگین تر را در 36 ثانیه حمل کرد. هاپر همچنان به هال امتیاز داد.

خلاصه

 • مکس ددلیفت: هال برنده می شود
 • آسانسور چوب بلوط اتریشی: هاپر
 • نیر کاری: هاپر برنده می شود
 • آرنولد فریم کری: هاپر برنده می شود
 • پرس دمبل حداکثر: هاپر برنده می شود
 • دانلود مسابقه: هاپر برنده می شود
 • سنگ های اطلس: هال برنده می شود

جمع: میچل هوپر برنده می شود

با این حال، فکر می‌کنم او می‌تواند کارهایی را انجام دهد که می‌تواند تاثیرگذارتر از کاری باشد که من می‌توانم انجام دهم… او با بلند کردن وزنه‌های 500 کیلوگرمی این ورزش را بیشتر پیش برد… او در 32 مسابقه بین‌المللی شرکت کرده و در سه مورد آن برنده شده است. من 12 بازی کردم و 5 برنده شدم.

ویدیو را اینجا ببینید:

مربوطادی هال در آخرین آپدیت تناسب اندام، شکم 385 پوندی را نشان می دهد: “برش در 8 هفته شروع می شود”

حتی توانایی مقایسه خود با مردان قدرتمندی مانند هافتور بیورنسون و ادی هال نشان می دهد که میچل هوپر چقدر بزرگ است. به خصوص با توجه به اینکه او فقط یک سال را در این ورزش گذراند و مسلماً بهترین سال تازه کار در تاریخ را سپری کرد. او اکنون در حال آماده شدن برای رقابت در فینال های Rogue Invitational 2023 و تور جهانی Giants Live 2023، و همچنین هر چیزی که در ادامه خواهد آمد.

منبع: https://fitnessvolt.com/mitchell-hooper-compares-himself-prime-hafthor-bjornsson-and-eddie-hall/