Hafthor Björnsson 400 کیلوگرم (881.8 پوند) را با Deadlift بار فیل در آماده سازی برای بازگشت خود خرد می کند – Fitness Volt

هافتور بیورنسون او اثری پاک نشدنی در تاریخ مرد قدرتمند بر جای گذاشته است، اما همانطور که اخیراً فاش کرد، اکنون آماده است تا از دوران بازنشستگی خارج شود و به میراث خود بیافزاید. بنابراین، آماده سازی هافتور با تمام قوا پیش می رود، به همین دلیل است که او قبلاً پیشرفت های زیادی داشته است. قدرت او بسیار سریعتر از آنچه که هر کسی انتظار داشت بازگشته است، همانطور که با حضور اخیر او ثابت شد Deadlift بار فیل 400 کیلوگرم (881.8 پوند)..

هافتور بیورنسون رکورد ددلیفت جهان را با هالتر استاندارد در تمام دوران دارد، اما چندین رکورد را نیز در میله فیل به ثبت رسانده است. قابل ذکر است که او در سال 2019 1046 پوند (474.5 کیلوگرم) را ددلیفت کرد. بنابراین، با توجه به اینکه چگونه او قبلاً به وزنه 400 کیلوگرمی (881.8 پوند) بازگشته است، باید دید که آیا او می تواند به اوج قبلی خود برسد یا خیر. بهتر.

میله فیل بسیار طولانی تر از هالتر استاندارد است، به این معنی که می تواند بیشتر خم شود. این حرکت کاملاً تغییر می کند و حس خاصی به آن می دهد. Hafthor Björnsson همیشه در این مسابقه عالی بوده است، به همین دلیل است که او فقط به یک تسمه بالابر و تسمه بالابر برای ثابت کردن وزن 400 کیلوگرمی خود نیاز داشت. همانطور که انتظار می رفت، او این کار را بسیار آسان کرد.

“دد لیفت 400 کیلوگرم بر روی میله فیل. اولین بار از سال 2020 استفاده می شود.”

آپلود را اینجا تماشا کنید:

مربوط: Hafthor Björnsson بزرگترین ددلیفت بار فیل را انجام می دهد

دلیل اینکه هافتور بیورنسون برای اجرای ددلیفت با میله فیل به جای میله استاندارد بسیار ساده است. حضور بعدی او در آرنولد استرانگمن کلاسیک 2024 خواهد بود که از 1 تا 2 مارس در کلمبوس، اوهایو برگزار می شود. رویدادهای این مسابقه به تازگی فاش شده است و “Elephant Bar Deadlift” به عنوان یکی از آنها ذکر شده است.

هافتور بیورنسون در حالی که ددلیفت وزن 400 کیلوگرمی خود را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاشت، ویدیوی کاملی از تمرین خود را در این سایت منتشر کرد. یوتیوب. در طول این ویدئو، هافتور فاش کرد که بسیار سبکتر از آخرین باری است که در سال 2020 تمرین Deadlift بار فیل را انجام داد. در آن زمان وزن او حدود 208 کیلوگرم (458.6 پوند) بود، در حالی که وزن فعلی بدن او 176 کیلوگرم است 388 پوند). . . با این حال، او جلوی افزایش وزن خود را نخواهد گرفت، زیرا برنامه این است که وزن بدنی را پیدا کند که در آن بیشتر احساس راحتی کند.

برنامه های هافتور بیورنسون برای سال آینده نیز شامل دو حضور دیگر است. بنابراین، پس از رسمی شدن بازگشت، هافتور همچنین در مسابقات قهرمانی کلاسیک آرنولد استرانگمن بریتانیا در سال 2024 و دعوتنامه Rogue 2024 نیز شرکت خواهد کرد. اهداف او نیز بزرگ هستند، زیرا او در گفتگو با برایان شاو فاش کرد که هنوز توانایی انجام کارهای زیادی را دارد. از آسیب

ویدیوی تمرینی کامل هافتور بیورنسون را اینجا ببینید:

مربوط: هافتور بیورنسون تصاویر ویدئویی از جراحی موفقیت آمیز پارگی سینه خود را به اشتراک می گذارد

همه چیزهایی که هافتور بیورنسون به دست آورد، با توجه به اینکه پس از یک پارگی شدید قفسه سینه انجام شد، حتی چشمگیرتر است. این هنوز هم ممکن است او را برای آرنولد استرانگمن کلاسیک 2024 کمی محدود کند، اما او بدون شک تا پایان سال آینده به بهترین حالت خود بازخواهد گشت.


این داستان توسط وداد تاباکوویچ، روزنامه نگار با سه سال سابقه پوشش ورزش های قدرت نوشته شده است. هدف آن ارائه محتوای دقیق و جذاب است.

اگر سوالی دارید یا نیاز به توضیح دارید لطفا در زیر نظر بدهیدوداد فورا پاسخ خواهد داد.

منبع: https://fitnessvolt.com/hafthor-bjornsson-400-kg-elephant-bar-deadlift/