2 بار Olympia Erin Stern تمرینات تخصصی را برای هدف قرار دادن “Bra Fat Zone” – Fitness Volt به اشتراک می گذارد

ارین استرن او رویکردی بصیرتی برای ورزش کردن و تناسب اندام به ارمغان می آورد. در ویدیوی اخیر یوتیوب، ارین استرن شش تمرین برای از بین بردن چربی بدن در ناحیه سینه بند به اشتراک می گذارد.

من همیشه پیام‌هایی دریافت می‌کنم که از من می‌پرسند چه ورزش‌هایی می‌توانند به خلاص شدن از شر چربی سینه‌بند کمک کنند. اکنون، قبل از شروع تمرین واقعی، مهم است که درک کنیم که نمی‌توانیم کاهش را تشخیص دهیم.

ایرنه استرن به سرعت به شهرت رسید و عناوین و افتخارات متعددی را به دست آورد. او کارت IFBB Pro خود را در سال 2008 به دست آورد و در سال های 2010 و 2012 عنوان معتبر خانم فیگور المپیا را به دست آورد. موفقیت استرن در صحنه رقابت، شهرت او را به عنوان یکی از بهترین چهره ها در این ورزش تثبیت کرده است.

ارین استرن از دانش خود در زمینه سلامت و تناسب اندام برای ارائه راهنمایی و الهام ارزشمند به طرفداران خود استفاده کرده است. استرن از طریق رسانه‌های اجتماعی محتوای متنوعی از جمله برنامه‌های تمرینی، نکات تغذیه و پیام‌های انگیزشی با هدف کمک به افراد برای دستیابی به اهداف تناسب اندام ارائه می‌کند.

ارین استرن 6 تمرین برای هدف قرار دادن چربی سینه بند به اشتراک می گذارد

ارین استرن در یکی از جدیدترین ویدیوهای خود فاش می‌کند که بسیاری از طرفداران در این فکر هستند که چگونه از شر چربی‌هایی که در اطراف خط سینه‌بند ظاهر می‌شوند خلاص شوند.

به عنوان مثال، ناحیه چربی در یک سوتین تمایل دارد اینجا باشد و سپس به اینجا بازگردد. بنابراین، شما دو حوزه متفاوت دارید که می توان آنها را بهبود بخشید. تنها راه کاهش چربی بدن در اینجا، اینجا یا زیر ماهیچه های شکم این است که به کمبود کالری وارد شوید و درصد چربی کلی بدن خود را کاهش دهید.

  1. گرفتن نزدیک به شکم پایین بکشید
  2. تمرین پرس سینه متقاطع بدن
  3. ردیف کوچکی که توسط سینه پشتیبانی می شود
  4. Flye شیب دار با پیچش مچ دست
  5. ژاکت را پایین بکشید
  6. حرکات فشاری به جلو خم شوید

گرفتن نزدیک به شکم پایین بکشید

استرن در تمرین اول بر اهمیت عدم استفاده از تکانه و حفظ زاویه 45 درجه تاکید می کند.

“در این تمرین، شما می‌خواهید مطمئن شوید که زانوبندهای کابلی را در جایی قرار می‌دهید که شما را تثبیت می‌کنند و اصلاً از تکانه استفاده نمی‌کنید. پاها روی زمین صاف هستند و می‌توانید آن را بگیرید. مطمئن شوید که بالاتنه شما در زاویه 45 درجه قرار دارد و شما در این زاویه خواهید ماند.”

تمرین پرس سینه متقاطع بدن

در مرحله بعد، برای تعیین تعداد تکرار برای این تمرین، استرن توصیه می کند که از سمت غیر غالب خود شروع کنید.

«ممکن است ایده خوبی باشد که با طرف غیر غالب شروع کنید و اجازه دهید که تعداد تکرارهایی که در سمت غالب انجام می دهید را تعیین کند.

شما دسته را در حالی که پاهایتان به اندازه عرض شانه باز است، نگه می دارید، میل خود را زیبا و سفت نگه می دارید، و می خواهید به فشار دادن دسته در بدن خود فکر کنید.

ردیف کوچکی که توسط سینه پشتیبانی می شود

با حرکت به مرحله بعدی، استرن به دنبال کنندگان خود یادآوری می کند که شدت به دلیل مقاومت اضافی است، بنابراین او پیشنهاد می کند سبک تر باشید.

اکنون، برای این تمرین، از وزنه‌ای سبک‌تر از وزن معمولی استفاده می‌کنید، زیرا باند کوچک سطحی از مقاومت را اضافه می‌کند که می‌تواند تمرین را بسیار دشوار کند.»

دمبل‌ها را می‌گیرم و آن‌ها را بالای سر می‌اندازم و سپس مطمئن می‌شوم که سینه‌ام توسط بالشتک صندلی حمایت می‌شود و صندلی‌ای که می‌خواهید نصب کنید تقریباً زاویه 45 تا 60 درجه دارد.»

Flye شیب دار با پیچش مچ دست

پیچش مچ راز این تمرین بعدی است که امکان هدف قرار دادن بیشتر قسمت بیرونی سینه را فراهم می کند.

“این پیچش مچ دست همه تفاوت را در جهان ایجاد خواهد کرد زیرا واقعاً بیرونی سینه را هدف قرار می دهد. برای مگس های مورب، هر کاری که انجام می دهید، فقط برای آشنایی با این تمرین 5 تا 10 پوند وزن کم می کنم.”

“شما می خواهید باسنتان صاف روی آن نیمکت باشد، پاهایتان صاف روی زمین، پشتتان صاف روی بالش باشد، و البته می خواهید سرتان خوب و خنثی باشد.”

بنابراین، با هر تکراری که انجام می‌دهید، می‌خواهم به کشش بیشتر فکر کنید. مطمئناً نمی‌خواهید چیزی را از نظر ارگونومیک تحمیل کنید، اما این یک راه عالی برای کشش خوب عضلانی است که برای رشد عضلات مهم است. “

ژاکت را پایین بکشید

استرن همچنان بر اهمیت استفاده از وزنه های سبک تر برای آسان تر کردن تمرین تاکید می کند.

به خاطر داشته باشید که با یک پیراهن کش شیبدار، وزن کمتری نسبت به یک پیراهن کش معمولی مصرف خواهید کرد.

فقط مهم است که توجه داشته باشید: همیشه سبکتر از آنچه فکر می کنید باید حرکت کنید و می توانید از آن به عنوان یک ست گرم کردن استفاده کنید یا فقط چند بار تکرار کنید تا احساس خود را بسنجید. “این تمرین کمی متفاوت است.”

حرکات فشاری به جلو خم شوید

آخرین حرکت از همه سخت تر است زیرا سر بلند عضله سه سر را هدف قرار می دهد که ضربه زدن به آن دشوار است. اگرچه این کار دشوار است، اما به تقویت و سفت شدن و همچنین افزایش عضلات کمک می کند.

“اکنون، با خم شدن به جلو، شما به سر بلند سه سر که ضربه زدن به آن سخت است، و آن قسمت پشت بازو و البته، جایی که سوتین می رود، ضربه می زنید. بنابراین، شما سفت خواهید شد. این ناحیه با افزودن ماهیچه در اینجا.”

برای خم شدن به جلو، می توانید پاهای خود را به اندازه عرض شانه باز کنید و به جلو خم شوید یا می توانید از حالت استپ استفاده کنید.

علاوه بر تمرینی که در بالا ذکر شد، ارین استرن قبلاً روش‌های دیگری را برای ساختن بازوها به اشتراک گذاشته بود و همچنین راهنمایی در مورد میزان بلند کردن ایمن ارائه کرد. در حالی که ناحیه چربی اطراف خط سینه بند نیاز به یک جلسه تمرینی گسترده‌تر دارد، استرن طرفدارانی دارد که با طیف وسیعی از تمرین‌ها، مانند روال بدن ابرقهرمانی‌اش، پوشش داده می‌شوند.

بینش تمرینی متمایز ارین استرن راهنمایی ارزشمندی را برای علاقه مندان به بدنسازی و کسانی که به دنبال افزایش سطح تناسب اندام خود هستند ارائه می دهد.

مربوط: 2x فیگور سابق المپیا ارین استرن از صفحه بدنه توخالی برای کمر کوچکتر و سفت استفاده می کند


این داستان توسط Belinda Evans، گزارشگر خبری که همه چیزهای بدنسازی و تناسب اندام عمومی را پوشش می دهد، نوشته شده است. بلیندا مشتاق بدنسازی است و دوست دارد اخبار صنعت را برای خوانندگان پوشش دهد و همیشه خوشحال است که به هر سؤالی که ممکن است داشته باشند پاسخ دهد.

اگر در مورد این خبر سؤالی دارید، لطفاً از طریق بلیندا ایوانز تماس بگیرید در زیر نظر بدهید.

منبع: https://fitnessvolt.com/erin-stern-bra-area-workout/