Big Ramy 5 برنده برتر مسابقات مستر المپیا 2023 را پس از انصراف از رقابت پیش بینی می کند – Fitness Volt

ممدوح «رامی بزرگ» السبعی او پس از اعلام انصراف در 23 سپتامبر، مسابقات مستر المپیا 2023 را از روی نیمکت تماشا خواهد کرد. در یک مصاحبه اخیر در یوتیوب با نماینده ورزشکار باب سیچیریلو، الزبیای بدون ترتیب خاصی، پنج بازیکن برتر بزرگترین رویداد سال را معرفی کرد.

دسامبر گذشته، آخر هفته مستر المپیا 2022 شبی پر جنب و جوش را برای به یاد ماندن فراهم کرد. هادی شوپن تیتر اصلی مسابقات آزاد مردان بود. با این حال ستاره ایرانی برای رسیدن به بزرگترین رویای بدنسازی خود با چالش های زیادی در مسیر رسیدن به طلا روبرو شد.

از انتظار طولانی در پشت صحنه تا رویارویی با هم تیمی اش درک لونسفورد در فینال، “گرگ ایرانی” با وجود سختی ها اولین قهرمانی خود در المپیک را به دست آورد. در مورد بیگ رامی، او رتبه پنجم را به خود اختصاص داد که کاهش شدیدی نسبت به موقعیت قبلی خود به عنوان مدافع عنوان قهرمانی داشت.

تنها چند ماه بعد، بیگ رامی تصمیم گرفت در آرنولد کلاسیک 2023 شرکت کند، که چکی 300000 دلاری برای برنده رزرو شده بود. اگرچه ملی پوش مصری در جایگاه چهارم قرار گرفت، اما آمادگی جسمانی او نسبت به عملکردش در المپیا به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

رامی در ابتدا گفت که نمی تواند یک سال استراحت کند تا آمادگی جسمانی خود را بهبود بخشد اما اکنون نظرش تغییر کرده است. پس از کناره گیری از نمایش بزرگ، رامی با برخی از بهترین انتخاب های خود در مسابقات المپیا در نزدیکی هواداران پذیرایی کرد.

بیگ رامی در مورد 5 انتخاب برتر خود برای مستر المپیا 2023 صحبت می کند: “همه آنها شایسته کسب عنوان هستند.”

پنج انتخاب برتر Big Ramy برای مستر المپیا 2023 را در زیر بیابید (بدون ترتیب خاصی):

السبای به سرعت ابتدا از براندون کری به عنوان یک مدعی قوی یاد کرد و سپس هادی شوپن، سامسون داود و درک لونسفورد را دنبال کرد.

“اوه، این سخت ترین سوالی است که می توانید از من بپرسید. نه… اگر داخل بودم، می گفتم، اما نمی توانم به جای بقیه صحبت کنم. همه آنها شایسته این عنوان هستند. هادی سخت کار می کند. سامسون در حال گرفتن است. بهتر است. درک هر بار بزرگتر می شود. براندون… او آقای المپیا است – همه، ما بهترین ترکیب را داریم. فکر می کنم گفتن این موضوع در حال حاضر برای کسی سخت است.”

“من همه آنها را دوست دارم. براندون مدت زیادی است که با آنها دوستی خوبی دارم. بله (من با همه آنها دوست هستم). مدتی است که او را می شناسم، یعنی دوست دارم او را در بهترین حالت روی صحنه ببینم و بدانم… چه کسی این فرصت را خواهد داشت؟”

“نه (برنده ای ندارم)” او اضافه کرد رامی کبیر.

مشابه نتیجه مستر المپیا در سال 2021، رامی پیشنهاد کرد که نیک واکر یا هانتر لابرادا می توانند پنجم شوند.

“شاید چهار نفر، اما نه کسی که اول یا دوم شود. من فکر می کنم براندون همان خواهد بود و هادی مطمئناً، او آقای المپیا است. درک و سامسون، همین. بچه های زیادی هستند. اگر به شماره پنج نیاز دارید… فکر می کنم … هانتر می تواند چیزهای خوبی را ارائه دهد زیرا دو برنامه آخر او، احتمالا آخرین نمایش او. اوه خدای من (نیک واکر را فراموش کردم.) می دانید، شاید، بله، بین نیک و هانتر چه اتفاقی افتاده است.

قهرمان دو دوره مستر المپیا، تنها قهرمانی نبود که استعدادهای برتر را که به ایالت Sunshine می رفتند، تجزیه و تحلیل می کرد. در واقع، رونی کلمن و سمیر بانوت، اسطوره‌های بدنسازی پیش‌بینی کرده‌اند که درک لونسفورد، شوپن را در مسابقات مستر المپیا از سلطنت خلع خواهد کرد.

نیک واکر، نیرومند اوپن، که در آخرین المپیا سوم شد، اعتراف کرد که بیش از شوپن روی شکست دادن درک لونسفورد تمرکز کرده است. او همچنین گفت که پشت داودا “زباله” است و دوران بیگ رامی در اوج “به پایان رسیده است”. با این حال، شایان ذکر است که السبیعی تحت درمان با سلول های بنیادی قرار گرفته است و با گذشت زمان، می تواند بهتر از همیشه بازگردد.

اگرچه او پیش بینی دقیقی انجام نداد، اما طرفداران حداقل ایده روشن تری از انتخاب های آزاد مردان برتر رامی در آماده سازی برای المپیا 2023 دارند که برای 2 تا 5 نوامبر در اورلاندو، مرکز همایش اورنج کانتی فلوریدا برنامه ریزی شده است.

مربوط: سمیر بنوت از بیگ رامی می خواهد که سالم باشد و از درک لونسفورد به عنوان خطرناک ترین در مستر المپیا 2023 حمایت می کند.

ویدیوی کامل را از کانال یوتیوب صدای بدنسازی در زیر مشاهده کنید:

منبع: https://fitnessvolt.com/big-ramy-predicts-top-5-finishers-2023-mr-olympia/