Cali Muscle ویلیام بوناک و اندرو را به خاطر استروئیدها مسخره می کند، “مامان نمی تواند نفس بکشد” – Fitness Volt

اینفلوئنسر تناسب اندام چاک ‘کالی ماسل’ کرکندال از زمان حمله قلبی خود موضعی در مورد استفاده از استروئید اتخاذ کرده است و همچنان به افزایش آگاهی در مورد آسیب هایی که داروهای تقویت کننده عملکرد (PEDs) می توانند بر سلامت ورزشکار داشته باشند، ادامه می دهد. در یک ویدیوی اخیر در یوتیوب، کالی ماسل توضیح می‌دهد که با افرادی که از استروئیدها استفاده می‌کنند چیزی ندارد، اما می‌خواهد برخی از معایب را برجسته کند.

کالی ماسل شروع سختی در زندگی داشت و در سنین جوانی مدتی را در زندان گذراند، اما او تلاش کرد تا رفتار خود را تغییر دهد و اکنون با بیش از 3.5 میلیون دنبال کننده در یوتیوب، یک تأثیرگذار تناسب اندام محبوب است. کرکندال رویکردی غیر متعارف برای رژیم گرفتن دارد و اغلب بر برنامه‌های غذایی منحصربه‌فرد مانند رژیم غذایی مبتنی بر هندوانه تکیه می‌کند. او همچنین طرفداران را از طریق برنامه های آموزشی مرموز خود به صورت آنلاین نیز راهنمایی می کند.

Cali Muscle در مورد ستاره های مردانه باز با استفاده از وسایل کودک و مرگ صحبت می کند

متأسفانه کالی ماسل دچار حمله قلبی شد که باعث شد روش‌های عضله‌سازی بدنسازان را زیر سوال ببرد. کرکندال پس از افشای خود، استفاده نادرست از این وسایل خطرناک را برجسته می‌کند و از ورزشکاران می‌خواهد متوجه شوند که همه آنها سال‌ها زندگی خود را از بین می‌برند.

اگرچه او در مورد این واقعیت که معتقد است PED ها کسانی را که از آنها استفاده می کنند می کشند بسیار پر سر و صدا بوده است، او در یک ویدیوی اخیر در یوتیوب به صراحت اعلام کرد که هیچ مخالفتی با کسانی که آنها را انتخاب می کنند ندارد. او فقط از کاربران می خواهد که عواقب ناشی از این عمل را درک کنند. کالی ماسل تا آنجا پیش می رود که برخی از رقبای حرفه ای بدنسازی مانند ویلیام بوناک و اندرو جکد را مسخره می کند.

“اوه لعنتی آره. هی، هیچ ایرادی نداره (استروئیدها) اگه تلو تلو خوردن نخوری. انتخاب آنها به دلیل عدم تغذیه سالم یا من آنها را برای استفاده از مواد مخدر انتخاب می کنم، در نهایت اهمیتی نمی دهم.

“دیدنش سرگرم کننده است. من عاشق ویلیام بوناک هستم، من عاشق تماشای اندرو جکد، حرومزاده ای که نمی تواند نفس بکشد، من یکی از آنها بودم! اما چیزی که می خواهم بدانم این است که هر سگی روز خود را دارد. قیمتی دارد. تا برای هر کاری که کارهای شیطانی انجام می دهد، بپردازم.»

«خدا و همه کتاب‌ها، اگر به همه کتاب‌های خدا توجه کنید، از کجا شروع می‌شوند، چه جهنمی باید بخوریم، آنچه می‌خوریم الهی نیست، از شیطان است.» Cali Muscle او گفت.

کرکندال توضیح می دهد که با مرگ کنار آمده و دیگر از آن نمی ترسد، او فقط می خواهد شاد زندگی کند و از روزهایی که به او برکت داده شده است لذت ببرد.

شما باید بهایی بپردازید. میدونی منظورم چیه، به همین سادگیه برادر. همانطور که به همه شما می گویم، من اهمیتی نمی دهم. من کت نمیخوام من یک باند را اداره می کردم و از آن متنفر بودم. من مسلمانان را به زندان انداختم و از آن متنفر بودم. من کت نمیخوام من می خواهم تا آخر عمرم زندگی کنم تا زمانی که بتوانم شاد باشم و خوش بگذرانم و ماشین های خوب رانندگی کنم و در وضعیت خوبی باشم.

“من با مرگ کنار آمده‌ام. همه ما قرار است بمیریم. مثل این است که وقتی با هواپیما سفر می‌کردم می‌ترسیدم سوار هواپیما شوم. تا حد مرگ می‌ترسم. متوجه شدم و می‌ترسم. . بالاخره عیسی گرفتم. فکر کنم نوشیدم و یه ضیافتی گرفتم.” اپیفانی، حدس بزن چیه؟ اگه این هواپیما پایین بیاد همه میمیرن! “اینجوری با مرگ کنار میام.”

کالی ماسل حدود 13 سال از این تجهیزات استفاده کرد و تا اینکه دچار حمله قلبی شد طول کشید تا سلامتی خود را جدی بگیرد. کرکندال پس از نادیده گرفتن هشدارهای پزشکان، می خواهد به سایر ورزشکاران کمک کند تا با جلب توجه به خطرات، از بروز مشکلات مشابه برای آنها جلوگیری کنند.

کالی ماسل تنها در جامعه تناسب اندام نیست که خواهان تغییر در استفاده از PED است. ریچ گاسپاری از بدنسازان جوان حمایت کرد که برای دستاوردهای بیشتر به ترنبولون تکیه کنند. سوء استفاده مداوم خطراتی را برای کبد و سیستم قلبی عروقی و همچنین تغییرات خلقی بالقوه ایجاد می کند که می تواند باعث فرار حتی خوب ترین افراد شود.

از آنجایی که تمرکز بدنسازی به سمت هیولاهای انبوه معطوف شده است، اتکا به PED ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و بسیاری از افراد، از جمله آرنولد شوارتزنگر، اسطوره بدنسازی، خواستار تغییری هستند تا به ورزشکاران کمک کند از احساس نیاز به تکیه بر سایز بزرگ بازدارند.

مربوط: دعوای Cali Muscle و Big Boy پس از اخراج از Gold Venice (فیلم)

ویدیوی کامل Kali Muscle را در یوتیوب در لینک زیر مشاهده کنید:

منبع: https://fitnessvolt.com/kali-muscle-talks-drugs-bodybuilders/