Stan Everding درباره بزرگترین جلسات ارائه شده توسط متخصصان IFBB و اینکه آیا می توانید بدون تمرین روی PED عضله سازی کنید صحبت می کند – Fitness Volt

اگرچه بحث برانگیز است، اما بر کسی پوشیده نیست که بدنسازان IFBB Pro از داروهای تقویت کننده عملکرد برای رسیدن به اندام باورنکردنی خود استفاده می کنند. در یک ویدیوی اخیر در یوتیوب، Stan Everding بحث می کند که آیا استروئیدها می توانند رشد عضلانی را بدون ورزش افزایش دهند یا خیر، و بینشی در مورد دوزهای معمولی برای بدنسازان ارائه می دهد.

استن اوردینگ با رزومه‌ای که دارای عناوینی مانند «قوی‌ترین بدنساز جهان» است و زمانی رکورد خام وزنه برداری پاورلیفتینگ را داشت، تجربه بی‌نظیری را به ارمغان می‌آورد. اکنون که او دیگر به صورت حرفه ای رقابت نمی کند، Stan Everding روی تغذیه تمرکز می کند و از طریق رسانه های اجتماعی راهنمایی های ارزشمندی برای سلامتی و تناسب اندام ارائه می دهد.

افردینگ معروف “رژیم غذایی عمودی” را توسعه داد که برای افراد با نیازهای کالری بالاتر طراحی شده بود. با این حال، به عنوان یک متخصص تغذیه و بدنساز/پاورلیفتر سابق، Efferding همچنین بینش هایی در مورد موضوعاتی از جمله تکنیک های تمرین، کاهش وزن و مصرف مکمل ها ارائه می دهد.

استن اوردینگ در مورد دوزهای استروئیدی معمولی برای متخصصان IFBB صحبت می کند و نشان می دهد که آیا رشد عضله در PED بدون تمرین امکان پذیر است یا خیر.

افردینگ با ادغام دانش گسترده بدنسازی خود، که شامل دانش او در مورد PED می شود، با درک از More Plates More Dates صحبت کرد تا در مورد اینکه آیا امکان رشد عضله در حین مصرف استروئیدها بدون ورزش کردن وجود دارد یا خیر.

حتی اگر پتانسیل این همه داروهای اضافی را داشته باشید، می‌تواند شما را در حالت مسمومیت قرار دهد و سلامتی شما را در معرض خطر قرار دهد، جایی که به هر حال هرگز نمی‌توانید این پتانسیل را برآورده کنید، زیرا در وضعیت ناکارآمدی هستید. برای شروع،” درک MPMD به اشتراک می گذارد.

درک MPMD گفت: “شما می توانید تمام تجهیزات را بردارید، و اگر درست غذا نخورید یا ورزش نکنید، کار زیادی انجام نمی شود.”

در حالی که برخی از مطالعات ممکن است نشان دهند که رشد عضلات در PED بدون تمرین امکان پذیر است، اوردینگ معتقد است که این به میزان غذایی که مردم مصرف می کردند مربوط می شود.

اوردینگ اضافه کرد: «مردم شروع کردند به گفتن خوب، ما این مطالعات را داریم که نشان می دهد افرادی که ورزش نمی کنند و استروئید مصرف می کنند، عضله می سازند 8 گرم پروتئین به ازای هر پوند وزن بدن.

“این اثرات در 200 میلی گرم رخ ندادند، من فکر نمی کنم در 400 میلی گرم رخ داد، آنها در 600 میلی گرم اتفاق افتادند، بنابراین یک اثر وابسته به دوز وجود داشت. و افزایش آن بسیار ناچیز بود. اگر به برخی از آن فکر می کنید. احتباس آب خواهد بود، شما در مورد دو تا چهار پوند در طول آزمایش صحبت می کنید.

در حالی که در مورد استفاده از استروئیدها، Stan Everding دوزهای معمولی که یک بدنساز حرفه ای IFBB مصرف می کند را به اشتراک گذاشت. Efferding بیان می کند که استفاده از چندین ترکیب به طور همزمان یک روش معمول است.

من فکر می‌کنم که استفاده از ترکیبات متعدد، همانطور که در چرخه قبل از مسابقه ذکر کردم، بسیار رایج است، معمولاً حداقل یک گرم در هفته، در مجموع، دوز بسیار کمی برای اکثر حرفه‌ای‌ها خواهد بود. به دو.

او می افزاید که ورزشکاران زیادی را ندیده است که بیش از سه گرم تجهیزات به طور منظم مصرف کنند.

من واقعاً هیچ چیز شمالی از این سه نفر را شخصا ندیده‌ام و با ورزشکاران بزرگ زیادی کار کرده‌ام.

این ظالمانه است. این به شما نشان می دهد و من عاشق چیس هستم، چیس پسر خوبی است، ما به چند سال قبل برمی گردیم و او از رژیم عمودی نیز استفاده می کرد. این به شما نشان می دهد که ژنتیک غالب است.

او تاکید می کند که رشد عضلانی ارتباط زیادی با تمایلات ژنتیکی افراد دارد. به عنوان مثال، فیل هیث، یک المپیکی که هفت بار حضور داشته است، خود را بسیار پاسخگو به PED توصیف کرد.

Everding به اشتراک می‌گذارد: «بسیاری از مردان هستند که از مقادیر بسیار کمتری استفاده می‌کنند که بسیار بزرگ‌تر هستند، صرفاً به این دلیل که استعداد ژنتیکی بیشتری دارند.

مانند فیل هیث، او از جایی بیرون آمد. دستاوردهای او بسیار سریع بود. شما به نوعی می دانید که افراد خاصی وجود دارند که این استعداد را دارند یا هر دو را دارند و بسیار پاسخگو هستند.

در مورد ورزشکارانی که از استروئیدها استفاده می کنند، Stan Everding قبلاً فاش کرد که در مقایسه با افراد عادی چقدر پروتئین باید مصرف کنند. هنگام استفاده از PED، Efferding نشان می دهد که آنها به پروتئین کمتری نیاز دارند زیرا بدن آنها در حال حاضر به طور موثر کار می کند. با این حال، اگر کالری مازادی وجود داشته باشد، او افزایش پروتئین را برای بهینه سازی سود توصیه می کند.

Evering اغلب در مورد اهمیت مصرف پروتئین صحبت می کند و در گذشته به این موضوع پرداخته است که آیا خوردن گوشت قرمز بی خطر است یا خیر. اگرچه گوشت قرمز تا حد زیادی به ترکیب بدن افراد بستگی دارد، اما همچنان راهی موثر برای جذب پروتئین و مواد مغذی حیاتی مانند آهن و ویتامین B12 است. او همچنین تأیید می‌کند که بدون مقدار کافی پروتئین می‌توان به آتروفی عضلانی مبتلا شد که در مقایسه با خوردن گوشت قرمز خطر مرگ را افزایش می‌دهد.

دانش Stan Everding در مورد تغذیه، ورزش و سلامت کلی بی نظیر است. با سالها تجربه شخصی، Everding به یک مشاور قابل اعتماد در جامعه تناسب اندام تبدیل شده است و به افراد در سفر به سمت سبک زندگی سالم تر کمک می کند.

مربوط: استن اوردینگ در مورد دوره‌های استراحت ایده‌آل برای رشد عضلانی و یک روال تمرینی «مبتنی بر قدرت» صحبت می‌کند.


منبع: https://fitnessvolt.com/stan-efferding-ifbb-pro-cycles/