The Rock تمرین نیمه شب و تمرین روغن سوزی خود را با پرس سینه دمبل به اشتراک می گذارد – Fitness Volt

دواین “راک” جانسون متعهد به حفظ یک سبک زندگی سالم همراه با حفظ عضلات دیوانه خود حتی در سن 51 سالگی است. جانسون که در هر ساعت از شبانه روز انگیزه خود را حفظ می کرد، یک تمرین اخیر را که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده بود، نشان داد، جایی که او تکرارهای پرس سینه دمبل را انجام داد.

«صخره» با سابقه درخشانی در کشتی و بازیگری، به دلیل داشتن هیکلی که در خون، عرق و اشک ریخته است، شهرت پیدا کرده است. فداکاری او برای حفظ چنین ساختار متراکم و عضلانی باعث تحسین بسیاری از طرفداران و سایر ورزشکاران شده است. دواین جانسون به طور منظم تمرینات قدرتی خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد و مطمئن می شود که هرگز یک جلسه را از دست نمی دهد.

صخره
راک/اینستاگرام

“صخره” یکی دیگر از تمرینات آخر شب را که سینه او را هدف قرار می دهد، می کشد

«صخره» مرتباً در ساعات عجیب شب به باشگاه می رود و تا ساعت 2:30 بامداد سوپرست های دیوانه وار انجام می دهد. حتی با این برنامه نامنظم، جانسون با تمرینات طاقت فرسا مانند یک روتین فوق العاده سینه و پشت، خود را به محدودیت ها می رساند.

در یکی دیگر از تمرینات آخر شب، “The Rock” یک تمرین نیمه شب قفسه سینه را به اشتراک می گذارد تا با خستگی خود مبارزه کند.

تمرین نیمه شب و روغن سوزی 🕯️

ما خسته ایم اما همه خسته ایم.

یک کوه جدید بسازید. #اگرtsgo،” جانسون به اشتراک گذاشت.

در کنار تمریناتش، “The Rock” به خاطر روزهای تقلب عجیب و غریبش که در آن غذاهای مورد علاقه خود مانند یک صبحانه بزرگ یا امتحان In-N-Out برای اولین بار افراط می کند، شناخته شده است. او همچنین از دیگر علاقه مندان به تناسب اندام الهام گرفته است تا روزهای تقلب خود را مانند برایان جانسون، که بیشتر به عنوان پادشاه کبد شناخته می شود، امتحان کنند. ستاره جگرخوار پس از تحت تأثیر قرار گرفتن از «راک»، میز پادشاه خود را که شامل پیتزا، کیک و حتی یک نوشابه بود به اشتراک گذاشت.

جانسون تمایل دارد به رژیم غذایی سخت و رژیم ورزشی پایبند باشد که به او کمک کرده تا اندازه چشمگیر خود را حفظ کند. اگرچه او سخت کوشی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد، بسیاری گمانه زنی می کنند که او از داروهای تقویت کننده عملکرد استفاده کرده یا استفاده کرده است، به خصوص پس از ماجرای پنهان کردن استفاده از تجهیزات برایان جانسون، حتی اگر راک هرگز به مصرف آنها اعتراف نکرده است.

صخره همیشه مصمم بوده که سخت‌کوش‌ترین کارگر در اتاق باشد، شعاری که او آمده است تا بر اساس آن زندگی کند. بدون توجه به نوع تمرین یا زمان روز، او همیشه به باشگاه می رود و آن را مدیون دستاوردهای جسمی و روحی خود می داند.

مربوط: سنگ هدف بی رحمانه سوزاندن عضله دو سر خود را برای رشد عضلات دارد

راک یکی از بزرگترین پیروان روی کره زمین را دارد، تلاش او برای تناسب اندام قابل تحسین است، و او یک الگوی عالی برای هر کسی است که قصد دارد ورزش را در اولویت قرار دهد.

منبع: https://fitnessvolt.com/the-rock-shares-midnight-training/